האם אתם שוקלים לחייב את העובדים שלכם ללבוש בגדי עבודה אחידים? האם כבר בחרתם לחייב את עובדי החברה ללבוש בגדי עבודה אחידים? אם כן המאמר הזה הוא במיוחד בשבילכם. כל עסק, לא משנה באיזה תחום, פועל על עקרון של רווח-הפסד. אם בחרתם לרכוב בגדי עבודה, ככל הנראה בחרתם בזה בגלל שאתם מאמינים שהבגדים האלה יעזרו לכם להרוויח יותר.

בגדול, בגדי עבודה מטס אחידים עוזרים לשמור על תחושת אחדות בחברה, על תחושה של "כולנו נמצאים בסירה הזו", וכן העובדים מפסיקים להתעסק בבגדים שלהם וכך מפנים יותר אנרגיה לעבודה עצמה. בנוסף, לקוחות פוטנציאליים שרואים שיש לחברה תלבושת נוטים להתרשם יותר, בגלל המסר של אחריות ומקצועיות שהתלבושת מעבירה. עקב כך, אין ספק שכדאי לכל מעסיק להשקיע בקניית בגדי עבודה עבור העובדים שלו.

ואם כן, מה על מה כדאי להקפיד כשקונים בגדי עבודה?

בגדי עבודה נמדדים בשני פרטמטרים: איכות ועיצוב. כשאנחנו אומרים שעל הבגדים להיות איכותיים, אנחנו מתכוונים שהצבע לא ידהה בקלות, שהבגדים יהיו עמידים גם בתנאים קשים, שלא יכתמו בקלות, ושישרדו כמה שיותר זמן, במקום להיהרס אחרי חודשים בודדים. כמובן, איכות שווה כסף ולכן עליכם לתכנן את התקציב בצורה הנכונה. כדאי לזכור שגם אם בטווח הקצר בגדים זולים יחסכו לכם כסף, אם תצטרכו לקנות מלאי חדש אחרי חודש וחצי, לא חסכתם כלום ואפילו יצאתם בהפסד.

המדד השני כשמדובר בבגדי עבודה איכותיים הוא העיצוב. אמנם כשמדובר בבגדי עבודה אחידים, רוב האנשים חושבים שהעיצוב לא כל כך שייך. אך זה ממש לא נכון לחשוב כך, שכן בגדי עבודה מעוצבים מעלים את הבטחון העצמי של העובדים, והמסר שעובר הן לעובד והן ללקוח, מראה להם שכן אכפת לכם מהחברה ומהלקוחות, ובגלל שאכפת לכם – אתם מוכנים להשקיע. עיצוב עדכני וצבעים יפים יכולים רק לעזור לחברה שלכם, מפני שהם הופכים את החברה למקצועית ומראים שעומד מאחוריה אדם.&;על בגדי עבודה אל תוותרו, תבדקו מה מתאים לכם ותקנו.