כיום, כל בעל עסק יודע שהחזות המיתוגית של העסק שלו היא חובה ולא רשות. אנחנו רואים משרדים ועסקים רבים הפונים לבית דפוס, דוגמת קופי סנטר, לקבלת שירותי דפוס דיגיטלי והדפסת מוצרי פרסום. למשל, הדפסת פליירים, הדפסת כרטיסי ביקור, פולדרים עם שירותי העסק ועוד.

דרך נוספת למתג את העסק היא באמצעות הדפסה על מוצרים, המשמשים הן כאביזרי מיתוג לעובדים או מתנות ללקוחות קיימים או פוטנציאליים. למשל, הדפסה על ספלים היא דוגמה מצוינת לאופן שבו מיתוג ודפוס נפגשים.


הדפסה על ספלים ניתן לבצע באתרי עיצוב והדפסה על מוצרים. חשוב לבחור באתר מקצועי ובעל ניסיון שיבצע את העבודה במהירות ביעילות והחשוב מכל באיכותיות. לאחר שבחרתם אתר שבו תעצבו את התמונה על הספל, עליכם לבחור את סוג הספל עליו תרצו לעצב את התמונה ולהעניק לעובדים או ללקוחות. תוכלו לבחור בספל לא שביר ועליו לעצב תמונה של ילדכם, לוגו של העסק וכדומה.

ישנם ספלי קסם שנראים כספלים לבנים פשוטים ורק לאחר שמוזגים לתוכם מים רותחים, התמונה מתגלה לאט לאט ומפתיעה את מקבל המתנה בכפל כפליים.

ספל לכל אחד בכל מצב

הדפסה על ספלים ניתן גם לעשות לא רק על ספל של ממש אלא גם על בקבוק אקולוגי שמחליף את בקבוקי הפלסטיק. מתנה זו תשמש את מקבל המתנה רבות גם בהיותו במקומות שונים מחוץ לבית. ניתן כמובן גם להדפיס על ספל לבן שמתאים בין השאר גם למיתוג של עסק או כשי סמלי לחלוקה ללקוחות שלכם או לעובדים בעיתוי מתאים.

כך תבחרו אתר טוב להדפסה על ספלים:

  • עיצוב קל ונגיש - בצעו הדפסה על ספלים באתר שמאפשר לכם לעצב כל תמונה שתבחרו בקלות, שהשימוש בתכנת העיצוב קל וידידותי למשתמש.
  • איכות - אל תוותרו על הדפסה איכותית של התמונה בחומרים שלא ירדו עם הדחת הספל במדיח או באופן ידני.
  • צבעוניות - בחרו אתר שמאפשר לכם לעצב את התמונה במגוון צבעים ללא הגבלה על מנת שהתוצר המוגמר יצדיק את ההשקעה.