הקיץ עומד להסתיים וראש השנה כבר בפתח. זה הזמן להזמין כרטיסי ברכה לחגים מקופי סנטר. יש מחוות שתמיד מתקבלות בשמחה, ולא משנה במי מדובר. אחת מהן היא שליחת כרטיסי ברכה לכבוד החגים ותחילת השנה החדשה. אם בעבר היינו גוזרים בריסטולים, צובעים ומדביקים, הרי שכיום קופי סנטר מציעה לכם דרך מתקדמת ונוחה לעיצוב והדפסה של כרטיסים שכל אדם ישמח לקבל.

מה המשמעות של כרטיסי ברכה?

שנה חלפה, שנה באה ואנחנו לא תמיד מצליחים לשמור על קשר עם אנשים היקרים ללבנו. כרטיסי ברכה משמשים דרך לשמירה על קשר בין אנשים שאינם נפגשים במהלך השנה בתדירות גבוהה או בכלל, כולל אנשים רחוקים המתגוררים מעבר לים. 

כאשר אדם מקבל לידיו כרטיס ברכה, הוא יודע שמישהו חשב עליו והשקיע בו. כרטיסים כאלו אפשר לחלק גם לאנשים קרובים, כמו בני משפחה, שכנים וחברים, ואם משקיעים בכרטיס מעוצב ויפה, הוא יוכל לשמש כמזכרת משמחת גם אחרי שהחגים יסתיימו.

כרטיסי ברכה יכולים להיות שימושיים גם במקומות עבודה. אם אתה מעוניין לחלק לעובדים שובר מתנה, חבילות שי או כל מתנה אחרת לקראת החגים, תוכל לצרף ברכה מעוצבת בנימה אישית המשדרת לעובדים הערכה רבה כלפי ההשקעה והמסירות שלהם למקום העבודה.

על מנת שכרטיסי הברכה שתשלחו, באמת יצליחו להעביר את המסר, חשוב לדעת איך לבחור בכרטיסי ברכה. יש מגוון רחב של כרטיסי ברכה שניתן לקנות בכל חנות לחומרי יצירה וציוד משרדי, אולם בכרטיסים אלו חסר הפן האישי וגם לא תמיד ניתן להשיג אותם בכמויות גדולות ובמחירים משתלמים. קופי סנטר מציעים לכם דרך אחרת: עיצוב אישי של כרטיסי ברכה איכותיים וצבעוניים.

לבחור,לעצב,להזמין 

אנחנו בקופי סנטר מתמחים בעיצוב גרפי והדפסה על מגוון מוצרים, וביניהם מוצרי נייר. כשאתם מזמינים מאתנו כרטיסי ברכה אתם זוכים בכל היתרונות: ממשק עיצוב קל ונוח מהמחשב הביתי, אפשרויות בחירה רבות מתוך מגוון עיצובים מוכנים, וכמובן איכות גבוהה, שירות מקצועי ואדיב ומחירים אטרקטיביים.

יתרון נוסף הוא שאנו מספקים שירות הדפסה מהיר, כך שגם אם החגים כבר עומדים בפתח, עוד לא מאוחר מדי לבצע את ההזמנה וליהנות מכרטיסים צבעוניים וחגיגיים קופי סנטר הוא הבית שלכם לדפוס דיגיטלי וגרפיקה של מגוון מוצרים, לאנשים פרטיים ולעסקים. אם אתם מעוניינים להזמין שירות של דפוס דיגיטלי, כנסו עוד היום לממשק העיצוב הנוח שלנו, ותוכלו לבחור מבין מגוון הכרטיסים או לעצב בעצמכם כרטיס חגיגי ומרשים. שתהיה לכם שנה טובה ומתוקה מקופי סנטר!

עיצוב הזמנות לאירועים ולחגים בקופי סנטר