כרטיסי ביקור חייבים להיות זמינים, כדי שתוכלו לחלק אותם בעת הצורך לכל אחד. אבל כמו בכל דבר אחר בעולם העסקים, לפעמים יש הפתעות ואתם עלולים למצוא את עצמכם מוזמנים לאירוע או לפגישה רבת משתתפים בדיוק כאשר מלאי כרטיסי הביקור שלכם אזל.

אם אתם מתכננים לפתוח עסק חדש או להרחיב את מעגל הלקוחות של עסק קיים, אתם חייבים כרטיסי ביקור זמינים - לקופי סטור יש פתרון

אנחנו מבינים שעולם העסקים הוא דינמי ומלא שינויים והפתעות, ולא תמיד אפשר להתכונן מראש למה שיביא איתו היום. לכן אנו מציעים לכם שירות חדשני של הדפסת כרטיסי ביקור מהיום להיום.

את כרטיסי הביקור אפשר להזמין בבית הדפוס שלנו, אך מכיוון שלא תמיד יש זמן או אפשרות להגיע עד אלינו, אנו מציעים לכם שירות מהיר גם דרך הטלפון או אתר הבית שלנו.

לא לפספס הזדמנויות עסקיות

קופי סנטר סוגרים לכם את הפינה. באמצעות תודעת השירות הגבוהה שלנו והניסיון הרב אותו רכשנו בשנות שירותינו, נוכל להדפיס עבורכם כרטיסים איכותיים במהירות, כך שתקבלו אותם כבר באותו יום! בדרך זו תוכלו להיות מוכנים גם להפתעות ולשינויים שלא צפיתם מראש ולא תפספסו הזדמנויות עסקיות ליצירת קשרים חדשים והרחבת מעגל הלקוחות לעסק שלכם.

איך עושים זאת? פשוט וקל! אם יש לכם גרפיקה מוכנה, תוכלו לשלוח אותה אלינו ואנו נדפיס אותה על גבי כרטיסים חדשים. דרך נוספת היא באמצעות הפקת כרטיס חדש מתוך מבחר קיים. באתר שלנו תוכלו למצוא דוגמאות בעיצובים קלאסיים ומקוריים, שתוכננו על ידי צוות הגרפיקאים שלנו בדיוק עבור מקרים כאלו. כל שעליכם לעשות זה לבחור בעיצוב המתאים לכם ולשלוח אלינו ביחד עם הפרטים שתרצו לכתוב על גבי הכרטיס. זהו! מכאן אנחנו ממשיכים לבד.

ברגע שמתקבלת אצלנו הזמנת כרטיסי ביקור מהיום להיום, אנו מעבירים אותו לביצוע מידי. את הכרטיסים נדפיס על גבי נייר איכותי, באמצעות מדפסת צבעונית מתקדמת ובהתאם לעיצוב שבחרתם. כשתהליך ההדפסה יסתיים, ניצור אתכם קשר ונתאם את דרך המשלוח הנוחה לכם.

הזמנת כרטיסי ביקור מהיום להיום מעולם לא הייתה קלה יותר! קופי סטור מציעים לכם אפשרויות הזמנה נוחות ומהירות במקום, בטלפון או דרך אתר האינטרנט שלנו.

מעוניין לעצב בעצמך את כרטיס הביקור שלך?