כרטיס ביקור הוא הפנים של העסק שלך. לכן, כדאי לוודא שאת הכרטיסים שלך ידפיסו במקום מקצועי, העושה שימוש בחומרי גלם איכותיים ובציוד טכנולוגי המתקדם ביותר הקיים בשוק. בדרך זו תוכלו לוודא שתקבלו כרטיסי ביקור אשר ישדרו יוקרה ומקצועיות.

הקפדה על איכות גבוהה של עיצוב והדפסה

הדפסת כרטיסי ביקור יוקרתיים אינם דומים לכרטיסי ביקור רגילים. מושקעת בהם מחשבה רבה בבחירת החומרים, במשחק הצבעים ובעיצוב הלוגו וצורת הופעתו על גבי הכרטיס. מכיוון שכרטיסי ביקור מחולקים לעתים קרובות לא רק במפגשים אישיים, יש חשיבות רבה לעיצוב. עיצוב נכון ישדר לכל אדם שיקבל את הכרטיס, כי מדובר באדם מקצועי ומיומן, אשר כדאי לשכור את שירותיו.

כאשר מזמינים אצלנו כרטיסי ביקור מסוג זה, אנו מבינים ששם החק הוא עיצוב חדשני ושימוש בטכניקות מתקדמות. במקרים מסוימים עיטורים כמו חריטות לייזר והטבעות יקנו לכרטיס מראה יוקרתי ולפעמים עיצוב מקורי והדפסה איכותית ייצרו את אותו אפקט. אנו עושים שימוש בנייר כרומו מט איכותי ובמדפסת צבעונית משוכללת, מהדגם המתקדם ביותר. בנוסף, תוכלו לקבל ייעוץ מצוות המעצבים הגרפיים שלנו לגבי התאמת עיצוב הכרטיס לאופי העסק שלכם ולבחור בשילובי צבעים, במיקום הלוגו ופרטי הקשר על גבי הכרטיס ובאמצעי קישוט ועיצוב נוספים.

אנחנו נדאג שהכרטיס שלך יבלוט מעל כולם

אנחנו בקופי סנטר מבינים שכרטיס ביקור הוא לא רק אמצעי להעברת פרטי קשר ללקוחות, אלא גם בעל ערך בפרסום ושיווק העסק שלכם. לכן אנו מקפידים על חומרי גלם איכותיים, ציוד מתקדם ועיצוב גרפי ברמה גבוהה. ביחד נעזור לכם לבחור את צבע הרקע של הכרטיס, את צבע הכיתוב והלוגו, מה הציפוי המתאים ואילו עיטורים כדאי להוסיף, אם בכלל.

את הכרטיסים תוכלו להזמין דרך האתר, בשיחת טלפון או בהגעה לבית דפוס בתל אביב. בכל דרך שתבחרו, מובטח לכם תהליך אדיב ונעים, מול צוות מנוסה אשר יעניק לכם ייעוץ מקצועי ושירות ברמה גבוהה. אנו זמינים להדפסות כרטיסי יוקרה בכל עת שתבחרו ומתחייבים לעשות את התהליך מהיר ככל האפשר, מבלי להתפשר על איכות ועיצוב.

כרטיסי ביקור יוקרתיים שנתכנן עבורכם ישאירו רושם יוצא דופן!

לעיצוב כרטיסי ביקור בעצמך - לחץ כאן