לאחרונה טרנד החולצות המודפסות חזר. להדפסה על חולצות יש הרבה מקוריות וסטייל. אנשים רבים מרגישים שהם מבטאים את עצמם דרך החולצה אותה הם לובשים והיא מבדילה אותם ומעניקה להם ייחודיות. קיימת אפשרות לספק אמירות רבות בהדפסה על חולצה.

לפני שפונים להזמין הזמנה של חולצות מודפסות חשוב לדעת מספר דברים כדי שתבצעו את ההזמנה שלכם באופן שתהיו הכי מרוצים מהתוצאה המוגמרת.

לבדוק את איכותן של החולצות
כדאי שהחולצה שתשקיעו בה הדפס, הוא פרי דמיונכם, בחירה מקורית שלכם ותמיד תרגישו מיוחדים כשתלבשו אותה. על מנת שלא תלך לפח אחרי חודש של שימוש שכיבסתם את החולצה לפחות פעמיים חשוב שתבחרו עבורה בד איכותי וטוב וגזרה נאותה, לכן שווה גם להשקיע בזה.

יש הבדל בין אריג לאריג, תעדיפו תמיד חולצה מטריקו משובחת לעומת אריג סינטטי שהוא לא נושם ולא נעים על הגוף. גם לגזרה של החולצה יש חשיבות היא צריכה להיות נוחה על הגוף עם מבנה שמתאים לגוף ולא נראה מרושל או בלוי. 

איכות של הדפסה חולצות מודפסות

גם לגבי ההדפסה רצוי לשים לב לסוגים השונים, ולאיכויות שיש בשוק. כדאי לבחון את סוגי ההדפסה כמו הדפסה ממשי או הדפסה דיגיטלית כשלכל רצון ספציפי שלכם, יש להתאים את סוג ההדפסה. 

מי מעצב את החולצה?
בעת עיצוב אובייקט ההדפסה רצוי שתבדקו מה האופציות שלכם. אם אתם יכולים לעצב לבד ויש לכם ניסיון בחולצות בהדפסה אישית, מה טוב, תוכלו לעשות זאת כאמור באמצעות תוכנות גרפיות.

רק חשוב לזכור שעליכם להביא את הקובץ של ההדפסה לחנות ההדפסה כדי להקפיד שהיא תודפס כמו שצריך. במידה ואתם לא יכולים לעצב את החולצה ואין לכם מושג בתחום,חשוב שתפנו לבית דפוס להדפסה על חולצות, שם תמצאו גרפיקאי מקצועי, הוא ידע לעשות את זה על הצד הטוב ביותר.

מעצבים מתוך כל מבחר החולוצת 
ניתן גם לבחור עיצוב מתוך כל מיני דוגמאות שתוכלו להתרשם מהן. במידה ואתם לא בטוחים על דוגמא הספציפית ואתם פתוחים לרעיונות של עיצוב, תוכלו בהחלט למצוא משהו מכל מגוון העיצובים שאתם תאהבו. אך קחו בחשבון שבחנות יציעו לכם עבודה של גרפיקה מינימלית עבור הדפסה על חולצה. בררו את האפשרויות שעומדות מולכם ורק אחר כך תעשו את הבחירה הכי מתאימה לכם.

מחיר חולצות מודפסות
חשוב שתבדקו מראש מה המחיר של כל חולצה, כמו בכל תחום קיימים פערים במחירים בכמה סיבות, גם בהבדלי בדים ואיכויות הבד, איכות הדפסה ועוד כל מיני פרמטרים. מומלץ לעשות שיקול נבון ולא להתעלם מאיכות החולצה כי על איכות לא מתפשרים. חשוב שתסקרו מעט את שוק החולצות המודפסות, כמו בכל תחום גם כאן ניתן לזהות פערי מחירים, תעשו השוואת מחירים ורק לאחר מכן תחליטו.