סטודנטים הלומדים באוניברסיטאות שונות ברחבי הארץ ובמוסדות נוספים להשכלה גבוהה זקוקים למכונות צילום בתדירות גבוהה כדי לשכפל חומרי לימוד ולצלם מסמכים רבים לאורך כל השנה, ובעיקר לפני מבחנים. גם האוניברסיטאות בארץ זקוקות למכונות צילום איכותיות, אמינות ומהירות, מאחר שהן מהוות מקור הכנסה חשוב למוסד האקדמי וגם לצורכי הסגל האקדמי והמזכירות.

אם בעבר היה ניתן למצוא מכונות צילום רק בספריות, כיום ניתן למצוא בכל בניין במוסד האקדמי מספר מכונות צילום המאפשרות לסטודנטים לסרוק מסמכים ולצלם אותם במהירות גבוהה ובעלות משתלמת.

אילו מכונות צילום מתאימות לאוניברסיטאות?

במוסדות ההשכלה הגבוהה לומדים עשרות אלפי סטודנטים מדי שנה. הם זקוקים למכונות צילום מתקדמות ומשוכללות, ובעיקר איכותיות ומהירות. האוניברסיטאות מעוניינות במקור הכנסה נוסף, לכן הן נוהגות לרכוש מכונות צילום שחור לבן וגם דגמים צבעוניים. כדי להימנע מתקלות ומבעיות רבות, עליהן להשקיע במכונות צילום תעשייתיות המתאימות לניירות בגדלים ובסוגים שונים. המכונות התעשייתיות מיועדות להדפסה, לצילום ולסריקה במהירות גבוהה.

מכונות צילום לאוניברסיטאות חייבות להיות באיכות גבוהה כדי לעמוד בעבודה המאומצת והמרובה. אין להתפשר על איכות מכונת הצילום ועל אמינותה, לכן מומלץ לרכוש אותן מחברה מוכרת ומובילה המציעה מותגים איכותיים, שירות מהיר ויעיל ופריסה רחבה של טכנאים ברחבי הארץ.

עמידות גבוהה בעומסים כבדים במיוחד

כל מכונות הצילום המותקנות באוניברסיטאות חייבות לעמוד בעומסי עבודה גדולים במיוחד. לכן חשוב לרכוש דגמים של מותגים מובילים מחברה מקצועית ואמינה המעניקה ייעוץ מקצועי ותמיכה טכנית יעילה. חשוב לרכוש רק מכונות צילום בעלות טונר לייזר ולא ראשי דיו, בשל איכות ההדפסה ועלויות הדפוס. כמו כן, רוב הסטודנטים זקוקים לצילום ולהדפסת מסמכים בשחור לבן ולא בצבע, לכן מומלץ להתקין מכונות צילום שחור לבן, ולרכוש גם מספר מכונות בעלות טונר צבעוני.

בחירת מכונות צילום לאוניברסיטה מתחילה באפיון צרכים וממשיכה בבחירה נכונה של גודל המכונה בהתאם למיקום המיועד, לעלות המכשיר ולעלויות התחזוקה והשירות. יש לבחור את המכונה גם בהתאם למהירות ההדפסה ולאיכותה, ולהקפיד על ממשק משתמש ידידותי ונוח לתפעול, על פונקציות לצילום ולשליטה במאפייני השכפול, הצילום וההדפסה, וכמובן – על עמידות המכונה.

בחירה נכונה של מכונות צילום מבטיחה מקור הכנסה יציב לאוניברסיטה, עם מינימום תקלות ועם שימוש נוח ויעיל לציבור הסטודנטים הזקוקים למכשיר יעיל, מהיר ואיכותי.

כמו כן, יש לרכוש את מכונות הצילום מחברה המציעה שירות מקיף למכשירים המותקנים באוניברסיטה, לרבות התקנת תוכנות לשליטה מרחוק במכונות הצילום, חיבור לרשת ואמצעי לתשלום באופן אוטומטי וללא צורך בכוח אדם כדי להפעיל את המכונה ולגבות כספים.