כיום בעולם הטכנולוגי שאפשר וניתן להדפיס כל תמונה שתרצו על כמעט כל מוצר פלסטיק זכוכית או מתכת בהתאמה אישית לכל מטרה, עולם ההדפסות גדל עוד ועוד עם השנים ואנשים נוספים נחשפים להדפסות מסוגים שונים ומזמינים מוצר עם הדפסה כמתנה או הוקרה או אפילו כמוצר לעיצוב חדר השינה והבית בכלל.

אם אתם רוצים להעניק מתנה למישהו ורוצים שהיא צמיד תלך איתו לכל מקום, תלווה אותו בדרך ותהיה קרובה אליו תמיד. אם אתם רוצים שהוא ייזכר בכם בכל רגע מחדש, מחזיק מפתחות עם תמונה היא המתנה האידיאלית בשבילכם.

מחזיק מפתחות בהתאמה אישית

מחזיק מפתחות עם תמונה הוא מתנה שאומרת הכל. ברור לאדם שמקבל אותה שזה המענק לו אותה, רוצה בקרבתו, רוצה ללוות אותו בכל רגע במהלך היום שהרי מחזיק המפתחות תמיד נצמא צמוד אלינו, בכיס או בתיק.

ישנם סוגים של מחזיקי מפתחות עם תמונה היכולים להתאים לכל אחד:

מחזיק מפתחות מתכת - מחזיק מפתחות עשוי מתכת, בצורת חמסה או בצורת מלבן, ניתן לשלב בו עיגול בקצה המותאם לפתח המטבע בעגלת הסופר. בחירה במחזיק מפתחות זה מתאימה יותר להורים, לאנשי עסקים ולסוג המתנות בהם רוצים להביע הערכה ואכפתיות.
מחזיק מפתחות עץ - מחזיק מפתחות עשוי עץ בצורת לב. החומר ממנו עשוי מחזיק המפתחות מעניק רוך וחום למתנה. והבחירה בו למתנה שלכם תעניק רומנטיות ואהבה והיא מתאימה כמחווה רומנטית בין הני זוג, בין חברים טובים כמתנת יום הולדת ועוד.

כפי ששמתם לב, לבחירת חומר הגלם של מחזיק המפתחות יש השפעה על התוצר המוגמר ועל הביטוי הבלתי מילולי של המתנה שלכם.

איכות ללא פשרות - אחרי בחירת העיצוב, איכות התמונה וסוג מחזיק המפתחות. עליכם להתפנות לדבר החשוב ביותר והוא בירור האיכות. בררו עם בעל העסק על איכות הצבעים איתם הוא משתמש. איכות צבעים ירודה תוביל לדהייה מהירה של התמונה על מחזיק המפתחות. בנוסף, ודאו כי מחזיק המפתחות עצמו איכותי וניתן להדפיס עליו בצורה מיטבית כדי למנוע קילופים של התמונה המודפסות.

ניתן לסכם ולומר כי בבחירת מחזיק מפתחות עם תמונה חשוב לדעת שעל איכות לא מתפשרים. ולכן התחילו מבירור איכות המוצר אותו אתם עתידים לקבל. לאחר מכן, התפנו למלאכת העיצוב, חשבו על המסר אותו אתם רוצים להעביר למקבל המתנה ושלבו אותו עם בחירת סוג מחזיק המפתחות והחשוב ביותר בחרו בתמונה איכותית ואוהבת.

הדפסת הזמנות לחתונה - לחץ כאן