צריכים כרטיסי ביקור לעסק וצריכים אותם עכשיו? מוזמנים לבצע הזמנה דרך האתר אם יש לכם תמונה מוכנה להדפסה, או ליצור קשר להתייעצות על עיצוב כרטיסי הביקור. הדפסת כרטיסי ביקור אונליין  בקופי סנטר תחסוך לכם זמן המתנה ותבטיח שלא ייווצר מצב בו תצטרכו להגיש ללקוח כרטיס ביקור ותגלו ששוב שכחתם להדפיס.לחצו כאן לדוגמאות לכרטיסי ביקור. טכנולוגיית הדפסת כרטיסי ביקור מתקדמת

לא משנה כמה דיגיטליים אנחנו נהיה, יש דברים שלא ישתנו. כרטיסי ביקור היו ונשארו הפנים של העסק, משהו סמלי שמייצג את העסק וחותם כל פגישה;דפוס קופי סנטר מתחייב לתוצאות הדפסה איכותיות ומציע לכם הדפסה חד צדדית או דו צדדית וגם אופציה להדפסה על נייר כרומו. כרטיסי הביקור אצלנו מודפסים באיכות גבוהה ובדיוק רב. עלות כרטיסי ביקור אצלנו נעה אצל בין 129 ל- 220 שקל לדו"צ לאלף יחידות כרטיסי ביקור, ולא פחות חשוב מהמחיר הוא השירות שאנו נותנים, עם חיוך גדול וסבלנות רבה, וגם עם עצה אם תצטרכו בקשר לעיצוב ובחירת הצבעים המתאימים.

הדפסת כרטיסי ביקור אונליין בתל אביב

הדפסת כרטיסי ביקור אונליים בקופי סנטר לא מגיעה על חשבון האיכות או העיצוב, להיפך- אנו מחזיקים צוות רחב של עובדים ומעצבים שיהיה זמין לרשותכם בכל עת, וברגע שתגישו את הבקשה לכרטיסי ביקור הצוות הרחב ישקיע את כל מאמציו ויעמיד לרשותכם את כרטיסי הביקור בזמן קצר.

קופי סנטר הוא בית דפוס בתל אביב, ומציע מחירים סטודנטיאליים לא רק לסטודנטים. חוץ מכרטיסי ביקור ניתן למצוא אצלנו הדפסות על קנבס ומתיחת תמונות, הדפסת הזמנות, פלאיירים ועוד.
העובדה שקופי סנטר יושבת בתוך האוניברסיטה מקלה מאוד על דרכי ההגעה, אם ברכבת, בתח"צ או ברכב פרטי, וכמובן שאת ההזמנה ניתן לבצע ישירות מהאתר האינטרנט בכמה לחיצות עכבר.

כרטיסי הביקור של העסק שלכם, או כרטיס הביקור האישי הנושא את תפקידך חייבים להיות מעוצבים בצורה שתמחיש את אופי הפעילות של העסק ובצבעים שישדרו את האווירה של העסק.

איכות ההדפסה חשובה מאוד, בגלל שמספיק גוון של צבע אחד שלא הודפס כראוי וכל המשמעות של העיצוב משתנה. לכן בבחירת בית הדפוס חשוב לוודא שבית הדפוס מתחייבים לתוצאות איכותיות, ולהתאמת מכונת הדפוס לצבעים המדויקים שבחרתם בכרטיס הביקור.

רוצים להדפיס כרטיס עוד היום? יש לכם כבר עיצוב ודוגמה? עזבו דיבורים מיותרים, פשוט תגיעו ונדפיס לכם במקום, או הזמינו עכשיו בחנות האינטרנטית.