העולם מתקדם בכל התחומים וגם כאשר אנחנו מבקשים לעצמנו חולצות מודפסות לכל מטרה ולכל אירוע אנו יכולים לעשות זאת בשיטה חדשנית שנקראת הדפסה דיגיטלית. ההדפסה הדיגיטלית היא למעשה שיטה שמזרזת תהליכים, היא חוסכת לנו זמן יקר ומאפשרת לנו להדפיס הרבה מאוד חולצות במעט מאוד זמן. השיטה המתקדמת מזכירה למעשה מעין מדפסת ענקית שבה ניתן להדפיס גם תמונות על חולצות, על בדים, על שלטי חוצות, על כרטיסי ביקור ולמעשה כמעט על כל חומר שנרצה. חשוב להדגיש שלמרות הקדמה והטכנולוגיה שמתפתחת עם השנים, גם בהדפסה דיגיטלית אפשר לעשות טעויות ולכן יש חשיבות עצומה לבחירת החברה שנבחר על מנת להדפיס את החולצות שאנו רוצים לאירוע הקרוב, למסיבה הקרובה או לטקס הקרוב.

הדפסה על חולצות – שדרוג לאירועים המשמחים בחיינו

הדפסה על חולצות נהוגה בעיקר באירועים המשמחים של חיינו כמו חתונה, בר מצווה, בת מצווה, ברית מילה, יום הולדת, יום נישואין ועוד. את החולצות המודפסות נהוג לשלוף כאשר האווירה כבר הרבה יותר משוחררת והרבה יותר שמחה וזו למעשה עוד דרך לגרום לאורחים שלנו ליהנות עד השמיים. רובנו מכירים את החולצות המודפסות כמצחיקות ומשעשעות אבל הן יכולות להיות גם מרגשות ונוגעות ללב, אפשר לזרום לגמרי עם הדמיון וכל אחד ואחת יכולים לבחור את התמונה שלהם או של אדם קרוב אליהם ולהעביר באמצעות החולצות את המסר החשוב שלהם. הדפסת תמונה על חולצה לאירוע לא מתאימה רק לחוגגים עצמם אלא יכולה להיות גם עבור המשפחה הקרובה או עבור כל האורחים וכך למשל בחתונה תוכלו למצוא חולצות המיועדות לחתן ולכלה, להורים של החתן והכלה, לאחים של החתן והכלה ולפעמים אפילו חולצות לכל האורחים ללא יוצא מן הכלל.

חולצות מודפסות לאירועים משמעותיים – גם לסוף מסלול בצבא וסיום לימודים

מי שהיה בשירות צבאי, בעיקר בשירות קרבי זוכר עד היום את החולצה של סוף המסלול או סוף הטירונות. חולצות מודפסות משמשות אותנו לא רק לחתונה או לבר מצווה אלא גם לאירועים משמעותיים אחרים בחיינו, אירועים שנראה לזכור כל החיים ובזכות החולצה המודפסת נוכל תמיד לחזור לרגע הזה ולחוות אותו מחדש. גם סוף התיכון או סוף לימודי התואר הראשון הם אירועים שמצדיקים חולצות מודפסות לכל הסטודנטים כאשר המשפט והתמונה שמודפסים על החולצה תמיד מספרים את הסיפור המיוחד של כל מחזור ומחזור.

בזכות הטכנולוגיה החדשה ובזכות ההדפסה הדיגיטלית ניתן להדפיס חולצות עם תמונות בצורה איכותית ומקצועית, בכמויות גדולות ובמחיר הרבה יותר משתלם מפעם. אם בעבר להדפיס תמונה על החולצה הייתה משימה שדורשת לא מעט זמן הרי שהיום מדובר בטכנולוגיה הרבה פחות מורכבת והרבה יותר ידידותית למשתמש ולכן גם המחיר הוא בהתאם וגם כמות מסיבית של חולצות יכולה להיות מוכנה לאחר זמן קצר.

בשביל הדפסת סמלים על חולצות בית ספר ותלבושת אחידה תוכלו לפנות גם ל-תן טקיקו