קנבס, הוא בד ארוג העשוי סיבי פשתן או כותנה. עד למאה ה-14, נחשבו בדי הקנבס לבדי תעשייה ושימשו בעיקר את תעשיית הים והספנות, בדי מפרס, סירות קאנו, יצירת אוהלים והצללות למיניהן. רק לקראת המאה ה-14, כשהחלה אומנות הציור להתפתח ולהשתכלל, ויותר ציירים החלו לפעול באמצעות צבעי שמן, החל להיות נפוץ השימוש בבדי קנבס כמשטח ציור. תמונות הנוצרות על בד קנבס תמונות איכותיות, המעבירות את כל רבדי הצבע העושר והמורכבות המופיעות הציור או בתמונה. אחד מהתנאים ההכרחיים ביצירה על בד קנבס הוא מתיחת הבד. בד הקנבס הוא אריג פשוט על כן נוטה להתקפל ולהתקמט בקלות. על מנת ליישר אותו יש צורך למתוח אותו על גבי מסגרת עץ או מתכת כלשהי ולוודא שאין בו קפלים וקמטים. לעיתים, יש צורך לבצע מריחת חומר איטום על גבי הבד, בכדי שהצבע לא ייספג בבד ויגרום לריקבון.

תהליך הדפסה על קנבס

הדפסה משוכללת על קנבסים בשנים האחרונות, החלו להשתמש בבדי קנבס גם על הדפסות. הדפסה על קנבסים אינה פשוטה, משום שהיא מצריכה מכונות הדפסה משוכללות ואיכותיות. בין היתר צריכה המכונה לדאוג למתיחת הבד על מנת שההדפסה תתקבל איכותית, חלקה וללא קמטים וקפלים. כמו כן, צריכה המכונה להעביר את הצבעים אל הקנבסים בצורה מדויקת המשמרת את איכויות הצבע שבצילום המקורי. לכן, כאשר רוצים לבצע הדפסת קנבס יש לבחור בבית דפוס מקצועי ומשוכלל, המצויד במכשור מתקדם המאפשר הדפס קנבסים איכותי ומקצועי. קופי סנטר הוא בית דפוס בתל אביב המבצע בין היתר גם הדפסה איכותית על בדי קנבס. בבית הדפוס הדיגיטלי קופי סנטר, ישנן מכונות הדפסה משוכללות מסוגן, המאפשרות הדפסה איכותית ומעולה על בדי קנבס באופן שמשמר את כל היתרונות של תמונת קנבס איכותית,בצבעים עשירים ומדויקים. הדפסת קנבס, מבצעים אצל המקצוענים ביותר- קופי סנטר. תמיד זמינים לשירותכם!


הדפסת קנבס כשמה כן היא הדפסה על גבי בד קנבסים. הדפסה זו נעשית בשיטת הדפסה ייחודית של זריקת צבע, והיא נעשית באמצעות מדפסות ייחודיות (פלוטרים) אשר מיועדות באופן מיוחד להדפסה על קנבס. הדפסת קנבס בבית דפוס כוללת לא רק את ההדפסה עצמה, אלא גם ציפו של הקנבס בלכה, על מנת להגן על התמונה המודפסת מרטיבות ולחות, וכן מתיחה של הבד על מסגרת עץ, מה שמאפשר צפייה בתמונה ותלייה שלה על הקיר.

הדפסה על קנבס משמשת לרוב להדפסה של תמונות באיכות גבוהה, שמטרתן נוי או פרסום. לרוב הדפסת קנבס משמשת ליצירת תמונות ביתיות או משרדיות אשר נתלות, לאחר הדפסת קנבס והמתיחה, על הקיר לראווה. באמצעות הדפסה זו ניתן להדפיס פוסטרים, תמונות וכדומה.

הדפסת קנבס במגוון גדלים

בדרך כלל הדפסת קנבס נעשית בגדלים גדולים, אשר מתאימים לתלייה, אולם ניתן להדפיס גם תמונות בגדלים קטנים יותר. היתרון הגדול של הדפסת קנבס הוא האיכות שלה והעמידות שלה. תמונה שהודפסה על קנבס תחזיק מעמד לאורך שנים רבות, ותהיה עמידה בפני פגעי מזג אוויר, רטיבויות וכדומה. בנוסף, הדפסת קנבס של תמונה מעניקה תחושה של ציור שצויר על הבד, מפני שתמונות שמן מצוירות לרוב על בד קנבס וההדפסה יכולה להעניק לתמונה עומק ומרקם אשר דומים ליצירת שמן מקורית.

קופי סנטר הינו בית דפוס דיגיטלי וסטודיו לעיצוב דיגיטלי, אשר מתמחה בהדפסות ייחודיות מכל הסוגים. אנו עורכים הדפסת קנבס באמצעות הטכניקות החדישות והאיכותיות ביותר ומשתמשים לשם כך בפלוטרים חדשים ובציוד מקצועי, בבדי הקנבס החזקים והאיכותיים ביותר, ובדיו מתאים ומקצועי במיוחד.

מהי הדפסת קנבס

אנו בקופי סנטר מבטיחים לכם תמונת קנבס איכותית, אשר תחזיק מעמד לאורך זמן רב. אנו מציעים הדפסה על קנבס, שימור בלכה ומתיחה על גבי מסגרת במחירים אטרקטיביים במיוחד. כאשר אתם מעוניינים להזמין הדפסה על קנבס בקופי סנטר, תוכלו לבחור את התמונה ולערוך אותה בעצמכם, או לקבל מאיתנו גם עריכה מקצועית של התמונה, על מנת שגם לאחר ההדפסה על הקנבס, התמונה תצא איכותית ויפה, ותתאים לתלייה במקום המתאים לכם. כמו כן, ההדפסה מדגישה מאד את הפרטים השונים בתמונה, ולכן, כדי שהתמונה תהיה איכותית ויפה, חשוב להקפיד לערוך בצורה טובה את התמונה המקורית. אנו נבצע עבורכם גם זאת, לתוצאות הטובות ביותר.

הדפסת תמונות על קנבס

פעם... זה היה בגדר חלום. היום אם התמונה שלך "קטנה עליך"... אין סיבה שלא תהיה גדולה. חזרת מטיול אחרי הצבא? רוצה לתת במתנה תמונה של הנכדים לסבא וסבתא? בא לך לקשט את הסלון בתמונת נוף יפה? כל מה שעליכם לעשות הוא להעלות את התמונה שלכם, אלינו לאתר, לבחור את גודל התמונה הדרוש ואת סוג ההדפסה... ומכאן, זו כבר המומחיות שלנו. תרצו אותה עם גב קשיח (קאפה)? מתוחה על בד קנבס איכותי, ממש כמו תמונה במוזיאון? השמים הם הגבול, ואם נדייק, אורך הקיר בסלון.

הדפסה על קנבס היא הדפסה המתבצעת על בד ארוג איכותי, המעניק לכל תמונה עומק ואופי מיוחדים. בדי קנבס, משמשים מזה כמה מאות כבדי ציור המועדפים על ציירים איכותיים המציירים בצבעי שמן או פחם. בשנים האחרונות, גילו גם צלמים ואומנים אחרים את יתרונותיו של בד הקנבס ואת האיכות שהוא מעניק לתמונה מצולמת והתפתחה שיטה משוכללת להדפסת צילומים על בדי קנבס. בתל אביב, קיימים מספר בתי דפוס המדפיסים על קנבס. האיכותי שבהם הוא קופי סנטר,בית דפוס דיגיטלי איכותי ומקצועי שמדפיס על בדי קנבס באיכות גבוהה ומקצועית. הדפסה על בדי קנבס יוצרת תמונות איכותיות, בצבעים רכים ומדויקים המעבירים באופן עוצמתי את יופייה של התמונה. תמונה המודפסת על בד קנבס משדרגת מראה של כל חדר. כל מה שאתם צריכים, זה לבחור את תמונה שאתם אוהבים, לבחור את הגודל והעיצוב שאתם מעוניינים בו ולהעביר אל בית הדפוס. בקופי סנטר עובדים כל יום מ9:00 - 17:00 ומעניקים לכם שירות יעיל נעים ומקצועי בכל פניה. תוכלו להראות את התמונה שבחרתם לאיש הצוות שלנו ולהתייעץ עמו לגבי הגודל והעיצוב המתאימים לתמונה.

הדפסת קנבס בתל אביב

חשוב לזכור, שכדי לקבל הדפסת קנבס איכותית ובעלת מראה יוקרתי ומדויק, חובה לבצע את ההדפסה באמצעות מכונות הדפסה איכותיות, חזקות ומקצועיות שגם מותחות היטב את בדי ההדפסה וגם מעבירות את איכות הצבע המקורית מהצילום המקורי אל הדפסת הקנבס. בקופי סנטר, אנחנו משתמשים במכונות כאלה, מקצועיות, איכותיות וחזקות שיוצרות תוצאה מעולה. תמונות קנבס באיכות גבוהה ולא מתפשרת. הדפסה על קנבס איכותית שמשדרגת את מראה החדר ומאירה אותו בכתמי צבע יפים, עשים ועמוקים. בקופי סנטר אנחנו מציעים הדפסה על קנבס בתל אביב, תוכלו לבחור את העיצוב המתאים ביותר עבור החדר שלכם ולהדפיס תמונה אחת או סדרה של תמונות, תוכלו לבחור את העיצוב המתאים לכם ביותר מבין 19 עיצובים שאנחנו יוצרים במכונות ההדפסה המשוכללות שלנו. הזמינו עוד היום הדפסה על קנבס תל אביב קופי סנטר ותוכלו ליצור בחדר, בסלון או במשרד מרכז עיצובי עדכני, מרענן ובלתי שיגרתי שישדרג מהותית את מראה החדר. הדפסה על קנבס תל אביב מבצעים אצל המקצוענים ביותר- קופי סנטר. תמיד זמינים לשירותכם!