כל בית עסק זקוק לקבלות בכמות גדולה, עבור כל לקוח אשר מגיע אל העסק.

הקבלות צריכות להיות מותאמות לסוג העסק (מורשה, פטור, ועד בית וכדומה). ברוב המקרים, בעלי עסקים מעדיפים להזמין פנקסי קבלות אשר מותאמים באופן אישי עבורם ומציגים גם את שם העסק, לתוספת של פרסום ולדיוק בפרטים. לשם כך, כל בית עסק המכבד את עצמו ניגש לבית דפוס על מנת לבצע הדפסת קבלות אישיות עבור העסק. כאשר אדם מוכר או שירות כלשהו מבית עסק, הוא משלם לעסק את הסכום הנדרש ומקבל תמורתו קבלה. הקבלה מהווה הוכחה לתשלום ופירוט של פרטי התשלום, וכמו כן משמשת את הלקוח כהוכחה לכך שהוציא סכום כסף המהווה הוצאה מוכרת לענייני מיסים שונים.

מי מוציא להדפסת קבלות

כל עסק רשמי המוכר בחוק מוציא קבלות מסוגים שונים ללקוחות אשר מגיעים אליו. ישנן קבלות שונות לעוסק מורשה ולעוסק פטור, מסיבות של צורת מיסוי שונה. גם ועדי בתים מוציאים קבלות לדיירי הבניין אשר משלמים דמי ועד בית. קופי סנטר הינו בית דפוס מקצועי אשר מציע הדפסות איכותיות מכל הסוגים והגוונים, ולכל מטרה שהיא. בקופי סנטר אנו מציעים הדפסת קבלות איכותית ומקצועית, בכמויות גדולות לעסקים גדולים או בכמויות קטנות לעסקים קטנים יותר ובהתאמה אישית לכל לקוח. הדפסת קבלות בקופי סנטר מאפשרת לכם הדפסה של קבלות איכותיות אשר תשמשנה אתכם היטב לאורך זמן ומציעה לכם מגוון יתרונות גדולים.

הנה כמה מן היתרונות של קופי סנטר

אנו מציעים לכם מספר דוגמאות שונות של קבלות, במספר עיצובים שונים. אנו מאפשרים גם הוספה של לוגו לחשבוניות, כך שכל עסק יכול לייצר לעצמו חשבונית מקורית וייחודית משל עצמו. אנו מציעים לכם אפשרות בחירה בין מספר עיצובים מוגדרים שלנו, וכמו כן גם אשרות לעיצוב אישית של החשבונית על פי טעמכם או על פי הצרכים המיוחדים שלכם.

הדפסת קבלות איכותית

איכות ההדפסה של קבלות בקופי סנטר נעשית באמצעות החומרים הטובים ביותר, על גבי הדפים האיכותיים ביותר ועם שיטת ההדפסה המתקדמת ביותר. כך תוכלו לקבל במהירות פנקסי קבלות בכל כמות שאתם זקוקים לה, במחיר משתלם במיוחד, ובאיכות שתאפשר לכם להשתמש בקבלות גם לאחר זמן. הדפסת קבלות איכותי נעשית בהזמנה. קופי סנטר מציעה מגוון הדפסת קבלות בהזמנה פשוטה. נכנסים לאתר, בוחרים את הדוגמה הרצויה, מזינים את הפרטים הנדרשים וההזמנה תישלח לכתובת המתאימה לכם בתוך מספר ימים בלבד.