הדפסת פליירים היא תהליך פשוט יחסית. בדומה להדפסה של כל מודעה תחילה יש לבחור את תוכן הפלייר, לכתוב את הטקסט אשר יופיע בו, לעצב אותו ולהוסיף תמונות או ויז`ואלים אחרים, ולאחר מכן לשלוח את הפלייר המוכן להדפסה בכמויות גדולות.

שלא כמו מודעות רגילות, הפליירים מודפסים בכמויות גדולות במיוחד, מכיוון שהם מחולקים באופן אישי לכל תיבת דואר, ולא מוצבים במקומות מרכזיים כמו פרסומות או מודעות רחוב. לכן להדפסת פליירים חשוב לפנות לבית דפוס מקצועי, אשר מסוגל להדפיס את הכמויות הנדרשות.

תהליך בחירת הדפסת פליירים

כאשר הומצא הדפוס המודרני, הפכו אפשרויות הפרום השונות לקלות וזמינות לכל אחד. הדפוס אפשר הדפסה של פרסומות מסוגים שונים, בכמויות גדולות, בקלות רבה, כך שניתן היה להפיץ פרסומים על פני שטחים גדולים. אחת משיטות הפרסום שנעשו נפוצות בעקבות כך, היא שיטת הפליירים.

הפליירים אלו למעשה מודעות פרסומת קטנות יחסית, אשר מחולקות לקהל בשתי צורות:
1.צורה אחת היא חלוקה בתיבות הדואר של האזור המבוקר, ללא אבחנה או חלוקה לדיירים מסוימים, אלא פשוט חלוקה שוטפת בכל תיבות הדואר.
2.השיטה השנייה היא פיזור ברחובות, לרוב על ידי מסוקים וכדומה, אשר משליכים כמויות גדולות של פליירים אל הרחוב, מה שגורם לעוברים ולשבים להיתקל בהם בכל מקום.

כאשר התפתחה רשת האינטרנט, הלך השימוש בפליירים ופחת, מפני שנמצאו לו חלופות פשוטות וזולות בהרבה, כמו פרסות באמצעות דואר אלקטרוני וכדומה. אולם כיום, בעקבות "חוק הספאם" האוסר פרסומים טלפוניים ופרסומים בדוא"ל, חזרו הפליירים לשלוט בשוק הפרסום.


סוגי פליירים

כיום עוד יותר מפעם, ישנה חשיבות לסוג הפלייר ולעיצוב שלו, מכיוון שישנם פליירים רבים כל כך אשר מחולקים מידי יום ביומו, עד שללא עיצוב מיוחד, מקורי ובולט, הפלייר עלול להיאבד בין שלל הפליירים. ניתן לעצב פליירים במגוון סגנונות. הפלייר יכול להיות פשוט, מודפס בשחור - לבן, ללא מוטיבים מיוחדים. לעומת זאת, הוא גם יכול להיות מודפס על נייר צבעוני, ואף יותר מכך להיות מודפס בהדפסה צבעונית מלאה. כיום ישנה גם אפשרות להדפיס פליירים על גבי נייר כרומו, נייר עמיד יותר, מבריק ובולט לעין, אשר יחזיק מעמד זמן רב, שלא כמו נייר רגיל.

נייר כרומו מתאים לפליירים אשר מפרסמים מבצעים מתמשכים וכדומה, מפני שניתן לשמור אותם עד לפנייה לעסק אשר פרסם אותם. הפליירים אינם חייבים להיות מלבניים הם יכולים להופיע במגוון גדלים וצורות. ישנם אפילו פליירים מתקפלים, המורכבים ממספר שכבות בגזירה מעניינת אשר מוסיפה לתוכן של הפלייר. כמובן, ככל שהפלייר מורכב יותר ומיוחד יותר, עלותו תהיה גבוהה יותר, ולכן יש לשקול היטב את התקציב המיועד לפליירים, ולבחור היכן בדיוק מומלץ להשקיע אותו. לעיתים מוטב להשקיע בהפצה רחבה יותר של הפליירים על חשבון האיכות או הייחודיות שלהם, אך במקרים רבים עדיף להשקיע בפלייר ייחודי אשר מושך את העין, ולצמצם את אזורי החלוקה, אם יש צורך בכך, על מנת להקטין עלויות.

הדפסות פליירים מכל הסוגים והמינים

קופי סנטר הינו בית דפוס מקצועי וסטודיו לעיצוב דיגיטלי. קופי סנטר מציע ללקוחותיו הדפסות מכל הסוגים והמינים, באיכות גבוהה במיוחד ובמחירים משתלמים. קופי סנטר מתמחה בעבודות דפוס מורכבות ומיוחדות, ומאפשר לא רק את ההדפסה עצמה אלא גם עיצוב גרפי של מוצרים שונים, לקבלת תוצאות ברמה גבוהה במיוחד. כאשר מדובר על הדפסת פליירים, מציע קופי סנטר שירותי עיצוב והדפסה של פליירים מכל הסוגים, בכל המידות והגדלים, ועם כל גימיק מיוחד שתחפצו בו.

בקופי סנטר תוכלו לקבל חבילות גדולות במיוחד של פליירים בכל סוגי ההדפסה שחור לבן או צבעוני, נייר רגיל או כרומו, פלייר מלבני פשוט או פלייר בצורות מורכבות. באמצעות החבילות השונות של קופי סנטר, והעיצוב המוקפד, תוכלו לייצר פליירים מסוגים שונים במחירים משתלמים במיוחד, ולפרסם את העסק שלכם לקהל יעד גדול ביותר, בקלות יחסית.

קופי סנטר דואגת להדפיס עבורכם את הפליירים באיכות הגבוהה ביותר, בהתאמה לסוג הפלייר כמובן, כדי שתוכלו להפיץ את הפליירים באזורים רבים ככל האפשר ללא תקלות, וכדי שהלקוחות יוכלו ליהנות מן הפלייר, להפיק ממנו תועלת ואף לשמור אותו לשימוש חוזר. אם אתם מעוניינים בפרסום העסק שלכם באמצעות הדפסת פליירים, פנו עוד היום לקופי סנטר לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד.