הדפסת פוסטרים איכותיים ויוקרתיים – קופי סנטר הדפסה דיגיטלית! 

חדש! מדפסת סולבנט להדפסת שלטים ומדבקות בחיתוך צורני באיכות גבוהה!

פוסטרים הינם מוצרי דפוס נפוצים מאד. הם משמשים כפרסומות פוסטר במקומות שונים או כתמונה אקטואלית לתלייה על קיר. בני נוער רבים אוהבים לתלות בחדריהם פוסטרים עם תמונות של מפורסמים האהובים עליהם ואילו ברחובות ניתן למצוא פוסטרים המכילים תמונות, שלטי פרסומת וכדומה.

הדפסת פוסטרים צריכה להיות איכותית מאד, מאחר שהפוסטרים נתלים במקומות חשופים ואמורים לשמש אותנו זמן רב. בית הדפוס שלנו אשר מתמחה בעבודות דפוס דיגיטלי מיוחדות. החברה מציע הדפסות פוסטרים בכל הגדלים עם כל סוגי התמונות והכיתובים, באיכות הגבוהה ביותר הקיימת בשוק, כך שהפוסטר יחזיק מעמד לאורך זמן. קופי סנטר גם מציע עיצוב גרפי של הפוסטרים, לתוצאה מושלמת.

פרטים עליהם יש להקפיד כאשר מבצעים הדפסת פוסטרים

  1.  גודל הפוסטר – יש לוודא שהגודל שהמעצבת עיצבה וכן שהגודל שאתם מתכוונים אליו הוא אותו גודל בהצעת מחיר של בית הדפוס.
  2. איכות הדף – ישנם מספר סוגי דפים, חשוב לדעת שאיכות הדף תהיה מספיק גבוהה על מנת שהדף יהיה עמיד גם במקרה של תליה בלוחות מודעות ללא קירוי וללא הצללה.
  3. צבע – חשוב לדעת שהצבעים שבעיצוב על המחשב, כפי שאתם אוהבים יהיו בדיוק אותם צבעים בהדפסה עצמה. הדפסה על פוסטרים באיכות ירודה אינה משתמשת בהדפסה דיגיטלית באיכות גבוהה ובמקרים אלו תוצאות ההדפסה על הפוסטרים יהיו לא חדות ויפות כמו בעיצוב המקורי ששלחתם לביצוע.

הדפסת פוסטרים יכולה לפגוש אותנו בכל מיני מקומות. אולי אנחנו מכינים כרזה שצפויה להיתלות בכל מיני פינות בעיר. אולי אנחנו יוצרים אירוע בעצמנו (מחתונה ועד השקה או הרמת כוסית) ובא לנו לקשט אותה באמצעות פוסטרים הנושאים כל הדפסה שאנחנו חפצים בה, מאינפורמציה של הרגע ועד אימג`ים שיוסיפו טאץ` עיצובי. אולי בכלל בא לנו ליצור אלמנט דקורטיבי הביתה. בכל מקרה, בכל אחד מהמצבים הללו, דבר אחד משותף – אנחנו לא צריכים להתפשר על האיכות.

הדפסת פוסטרים: במה זה כרוך?

הצעד הראשון הוא כמובן למצוא את הדבר אותו אנחנו מתכוונים להדפיס על פוסטר. זה כיתוב? זו תמונה? איזה גודל אנחנו רוצים?

השלב השני זה להגיע עם התמונה ולנסות לגלות כמה שיותר אינפורמציה, וכמובן לקבל כמה שיותר אינפורמציה מאיש הצוות שעוזר לנו בחנות הדפוס. מה סוג הנייר המומלץ? איזה גודל מתאים לנו? מה המטרות שלנו? תוך כמה זמן עד שהכל יהיה מוכן? אחרי זה, או שנקבל את ההדפסה על המקום, או שיגידו לנו מתי היא תהיה מוכן, ו...הנה הוא מוכן, הפוסטר שרציתם, תפור למידותיכם.

קופי סנטר: מעוניינים בהדפסת פוסטרים? לא צריך לחפש יותר מדיי

הצוות של קופי סנטר מביא איתו ידע ומומחיות שמעטים יכולים להגיד שיש בחזקתם. ראשית, הניסיון מדבר בעד עצמו. העובדים יודעים בדיוק איך להתאים לכם את ההדפסה המושלמת, לא משנה אם מדובר בכרזת פרסומת, פוסטר שמיועד הביתה או כל אירוע אחר המצריך הדפסה. העובדים המסורים ישמחו להקשיב, לייעץ ולתת לכם טיפים בדרך לפוסטר שאתם רוצים.

מעבר לזה, כפי שאתם ודאי מבינים, לכל חומר גלם עליו מדפיסים יש את המאפיינים שלו. יש חומרים בהם הדיוק עשוי לרדת מהר, יש חומרים שהם יותר עמידים, סוג הצבע שיש לעשות בו שימוש משתנה, וכך גם המכשור. בקופי סנטר תמצאו מענה למגוון סוגים של הדפסות, וכן, כמו שאתם ודאי מבינים, כאלו המיועדות לפוסטרים.

בקיצור, פשוט תבואו, ספרו לנו מה אתם רוצים, ואנחנו נעשה מעל ומעבר כדי שאתם תהיו הכי מרוצים.