הדפסת פוסטרים איכותיים ויוקרתיים – קופי סנטר הדפסה דיגיטלית! 

חדש! מדפסת סולבנט להדפסת שלטים ומדבקות בחיתוך צורני באיכות גבוהה!

פוסטרים הינם מוצרי דפוס נפוצים מאד. הם משמשים כפרסומות פוסטר במקומות שונים או כתמונה אקטואלית לתלייה על קיר. בני נוער רבים אוהבים לתלות בחדריהם פוסטרים עם תמונות של מפורסמים האהובים עליהם ואילו ברחובות ניתן למצוא פוסטרים המכילים תמונות, שלטי פרסומת וכדומה.

הדפסת פוסטרים צריכה להיות איכותית מאד, מאחר שהפוסטרים נתלים במקומות חשופים ואמורים לשמש אותנו זמן רב. בית הדפוס שלנו אשר מתמחה בעבודות דפוס דיגיטלי מיוחדות. החברה מציע הדפסות פוסטרים בכל הגדלים עם כל סוגי התמונות והכיתובים, באיכות הגבוהה ביותר הקיימת בשוק, כך שהפוסטר יחזיק מעמד לאורך זמן. קופי סנטר גם מציע עיצוב גרפי של הפוסטרים, לתוצאה מושלמת.

פרטים עליהם יש להקפיד כאשר מבצעים הדפסת פוסטרים

  1.  גודל הפוסטר – יש לוודא שהגודל שהמעצבת עיצבה וכן שהגודל שאתם מתכוונים אליו הוא אותו גודל בהצעת מחיר של בית הדפוס.
  2. איכות הדף – ישנם מספר סוגי דפים, חשוב לדעת שאיכות הדף תהיה מספיק גבוהה על מנת שהדף יהיה עמיד גם במקרה של תליה בלוחות מודעות ללא קירוי וללא הצללה.
  3. צבע – חשוב לדעת שהצבעים שבעיצוב על המחשב, כפי שאתם אוהבים יהיו בדיוק אותם צבעים בהדפסה עצמה. הדפסה על פוסטרים באיכות ירודה אינה משתמשת בהדפסה דיגיטלית באיכות גבוהה ובמקרים אלו תוצאות ההדפסה על הפוסטרים יהיו לא חדות ויפות כמו בעיצוב המקורי ששלחתם לביצוע.