פולדרים הם תיקיות כריכה אשר מיועדות לארגן בתוכן את כל החומר השיווקי והפרסומי של חברה או עסק.

חברות רבות משתמשות בפולדרים על מנת לעניין לקוחות פוטנציאליים בשירותיהם, להצגה בפגישות עסקיות, בתערוכות, בפרזנטציות וכדומה. הפולדר מהווה, למעשה, את פניה של החברה. לכן, הוא צריך להיות מעוצב באופן מושלם ובהתאמה לחברה, ולהיות מודפס על חומרים איכותיים אשר מחזיקים מעמד לאורך זמן ואף תורמים לרושם שמייצר הפולדר.

עיצוב פולדרים

חברת קופי סנטר מציעה לכם את כל הדרוש ליצירת פולדר, החל מעיצוב גרפי מושלם, בהתאמה מלאה לצרכי החברה, ועד הדפסת פולדרים באיכות גבוהה, תוך שימוש בהדפסת דיגיטלית מתקדמת. צרו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד. אחד הנושאים החשובים אליו יש לשים לב כאשר אנחנו רוצים לגרום לעסק שלנו להיות הטוב ביותר הוא הנראות שלו כלפי חוץ, מול הלקוחות, הספקים ואפילו אולי בעיקר מול העובדים.

כאשר אנחנו ממתגים את הפולדרים שלנו ומדפיסים את המסמכים היוצאים מבית העסק שלנו החוצה, אנחנו למעשה יוצרים תחושת הערכה והוקרה לבית העסק גם אם זה לא במודע. מי שמקבל את הפולדרים והמסכמים השונים שלנו לידיו מרגיש את הנוכחות הסמכותית של החברה, את הכוונות הרציניות ואת היחס הרציני כלפי עצמה. כך אנו גורמים לאנשים מחוץ לחברה לחוש את הכבוד וההערכה הרצויים על מנת לרכוש מאתנו את המוצרים או להזמין מאתנו את השירות המשווק.

הדפסת פולדרים – למה יש לשים לב:

כאשר אתם עומדים לעבוד מול בית דפוס ביחד עם מעצבת חיצונית שאיננה מבית הדפוס, חשוב לוודא שישנו תיאום מלא בין בית הדפוס למעצבת. חשוב שהמעצבת תדע מה דרשות בית הדפוס וכך תדע לעבוד מולו ולספק לבית הדפוס חומר הדפסה תואם ובית הדפוס יוכל לבצע הדפסת פולדרים בהתאם להזמנה. הדפסת פולדרים דיגיטלית תבטיח לכם שאיכות ההדפסה תהיה גבוהה במיוחד, שצבעי ההדפסה יהיו עמידים לאורך זמן רב מבלי שידהו וההדפסה תהיה תואמת בדיוק למראה ההדפסה על המחשב לפני ההדפסה.