בעידן של היום, נדמה שאין כמעט מקום לספרים מודפסים.

כל חומר שהוא, בין אם מדובר בחומר לימודי או בחומר קריאה מרתק, ניתן למצוא על גבי רשת האינטרנט ובאפליקציות השונות ומקומם של הספרים אכן נדחק מעט. אולם האמת היא, שגם כיום ישנו מקום רב להדפסת ספרים. בסופו של יום, אין כמו קריאה של ספר מרתק ודפדוף בדפים הריחניים שלו – זוהי חוויה שאינה משתווה לשום טכנולוגיה, מתקדמת ככל שתהיה.

עם זאת, הדפסה של ספרים היא תהליך מורכב, וחושב לזכור זאת כאשר רוצים להוציא ספר חדש לאור. כתיבת הספר היא אולי השלב החשוב ביותר בהוצאת ספר, אולם לאחר הכתיבה ישנו תהליך ארוך של הגהה, הקלדה, עימוד, עיצוב וכמובן הדפסה.

מה חשוב לדעת על הדפסת הספרים

חשוב מאד לדעת שהדפסת הספרים באופן סופי יכולה להתבצע רק לאחר שהספר נערך באופן מושלם, מכיוון שלאחר ההדפסה, כמובן, אין עוד אפשרות לערוך תיקונים ושינויים. לכן, לפני שניגשים להדפסה, יש לערוך ולהגיה היטב את הספר. לאחר מכן, יש לעמד אותו ולעצב אותו בצורה טובה ובהתאמה לשיטת ההדפסה לערוך את העמודים בסדר הנכון ובכפולות העמודים המתאימות להדפסה (לרוב בכפולות של 8 עמודים).

כמו כן יש לעצב את הספר להתאים את הפונט המתאים לספר, להוסיף תמונות, איורים או שרטוטים על פי הנדרש ולהפוך את הספר למה שהוא אמור להיות בסופו של דבר. לבסוף, יש לעצב את כריכת הספר ולדאוג גם להדפסה שלה.

הדפסת ספרים עם קופי סנטר

קופי סנטר הינו בית דפוס דיגיטלי וסטודיו לעיצוב דיגיטלי. אנו מדפיסים מוצרים מכל הסוגים ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. בין ההתמחויות שלנו, תוכלו למצוא גם הדפסת ספרים. לאחר שכתבתם, ערכתם והגהתם את החומר לספר, תוכלו להביא אותו אלינו. אנו נדאג לעמד אותו עבורכם, לעצב אותו לסגנן אותו על פי טעמכם, בצורה הטובה ביותר.

לאחר מכן, אנו נדפיס עבורכם את הספר בהדפסה איכותית במיוחד, במספר עותקים גבוה ככל שתרצו. אנו גם נדפיס עבורכם את הכריכה לספר, בין אם הוא מיועד להיות ספר בכריכה רכה או בכריכה קשה.

אנו נעצב עבורכם את הכריכה בהתאמה מושלמת לספר ונדפיס אותו באמצעות החומרים האיכותיים ביותר וכל זאת במחירים משתלמים במיוחד.הדפסת ספרים מעולם לא הייתה פשוטה יותר! פנו אלינו עוד היום להצעת מחיר משתלמת.