הדפסת מעטפות היא תחום חשוב, אשר נפוץ בעיקר בשני מקרים:

הדפסת הזמנות, בעיקר לחתונות וייצור ניירת משרדית. בשני המקרים יש צורך להדפיס מעטפות ייחודיות, בצבע ובגודל מוגדרים על פי הצרכים הספציפיים ועם תכנים שונים. הדפסה של מעטפות עבור הזמנות נעשית בדרך כלל בהתאמה להזמנה עצמה. ניתן להדפיס בבית הדפוס מעטפות המכילות את שם הנמען, על מנת לחסוך את כתיבת הכתובות על גבי המעטפות. כאשר מדובר בהדפסה של מעטפות עסקיות, הרי שהמעטפות מעוצבות בהתאמה ללוגו של בית העסק ולשאר המסמכים המשרדיים שלו, הבלאנקים, כרטיסי הביקור וכדומה.


הדפסת מעטפות - קופי סנטר

קופי סנטר, בית דפוס וסטודיו לעיצוב דיגיטלי, מציע הדפסת מעטפות בכל גודל שהוא, בעיצובים ייחודיים אשר מותאמים לכל אחד באופן אישי, ובכמויות שונות על פי הצורך. קופי סנטר הינו בית דפוס דיגיטלי אשר מבצע עבודות הדפסה רבות ושונות לכל מטרה, ליחידים ולעסקים. אם אתם זקוקים להדפסה של מעטפות, קופי סנטר הוא הכתובת המתאימה עבורכם. אנו נדפיס עבורכם מעטפות בכל גודל שתבחרו בו, ובכל כמות שתזדקקו לה, במחירים משתלמים במיוחד. זאת ועוד תוכלו להביא אלינו את העיצוב המוגמר של המעטפה להדפסה אצלנו, או לחילופין, לעצב אותה אצלנו. אנו נציע לכם מספר אפשרויות לעיצוב המעטפה, בשילוב לוגו עסקי, מונוגרם וכדומה, על מנת להגיש לכם בסופו של דבר את המעטפה שתהיו מרוצים ממנה ביותר.

מעטפות בשלל הדפסות

כולנו משתמשים במעטפות לצרכים שונים לעיתים קרובות. אמנם, דור המכתבים האישיים כבר פס מן העולם, ורובנו לא שולחים סתם כך מכתבים בתוך מעטפות בדואר ולמרות זאת, המעטפות נמצאות בשימוש קבוע ותמידי. עסקים שונים משתמשים במעטפות על מנת לשלוח מכתבים, חשבונות ופריטים שונים ללקוחות שלהם, כרטיסי ברכה מוגשים גם היום בתוך מעטפות תואמות, הזמנות לאירועים נשלחות עד היום בדואר בתוך מעטפות מתאימות וכל בית עסק שמבצע הדפסת מעטפות כחלק בלתי נפרד מן הניירת המשרדית. אם בעבר היה נפוץ השימוש במעטפות לבנות ופשוטות, כמענה שימושי לשליחת מכתבים, הרי שכיום המעטפות הן לרוב מעוצבות בצורות שונות, עם לוגו או סמל כלשהו ואין מעטפה אחת שדומה לאחרת, מכיוון שהמעטפה אמורה להצביע על מה שנמצא בתוכה.