לוחות שנה הינם מוצר שימושי בכל משק בית ולכל אדם פרטי. לוחות שנה מאפשרים לנו לתכנן קדימה אירועים שונים במהלך השנה, תוך השוואת תאריכים, זמנים וכדומה. בשנים האחרונות, הפכו לוחות השנה להוות גם דרך שיווקית מעניינת. חברות מציעות הדפסת לוחות שנה ללקוחותיהם, החל מלוחות פשוטים בשילוב לוגו של החברה ועד ללוחות שנה מעוצבים, כמתנה לעובדים או ללקוחות. לוחות שנה הם גם מתנה מוצלחת לבני משפחה, כאשר הם משולבים בתמונות של בני המשפחה בעיצוב ייחודי.

הדפסת לוחות שנה איכותית ומקצועית

הדפסת לוחות שנה יכולה להיעשות בעשרות דרכים שונות ובגדלים שונים. החל מלוחות כיס קטנים ועד ללוחות קיר. בחלוקות שונות - שנתי, חודשי, שבועי ויומי, בשחור לבן או בצבע, בשילוב תמונות, פרסומות, לוגואים ומה לא.

עיצוב הלוחות צריך להעשות בהתאמה למטרה  של ההדפסה של לוחות שנה ובחומרים איכותיים המתאימים גם הם למטרה. הדפסת לוחות שנה - קופי סנטר מציעה שירות של דפוס דיגיטלי עבור לוחות שנה מא` ועד ת` – החל משלב בחירת סוג הלוח, דרך עיצוב הלוח ושילוב תמונות, אם יש בכך צורך, ועד להדפסה איכותית בכמויות קטנות או גדולות, לבחירתכם.

לוח שנה זהו מוצר הכרחי בכל בית. אנחנו רואים את לוח השנה מולנו ורק אז אנחנו יכולים לתכנן את עצמנו. לראות מתי חלים החגים ומתי יחולו המועדים החשובים למשפחה שלנו. כיום אנחנו מוצאים את לוחות השנה שמשמשים גם כגימיק פרסומי עבור עסקים רבים ההופכים את לוח השנה למתנה עבור לקוחותיהם.

הדפסת לוחות שנה חייב להיעשות במקום מקצועי שישקיע בהדפסה מושלמת כדי שההנאה מהמוצר תהיה גם כן מושלמת.

לוח שנה זה מוצר שאנחנו לא יכולים להתנהל בלעדיו. מיד כאשר מתחילה השנה החדשה, אנחנו חשים אבודים אם אין לנו מולנו את לוח השנה שם אנחנו יכולים לראות היכן אנחנו עומדים. מה יקרה מתי, מה האירועים החשובים הצפויים לנו, מתי יחולו החגים ומתי תיכנס השבת ועוד הרבה פרטים שלוח השנה מספק לנו.

הדפסת לוח שנה כמתנה 

רבים הם בעלי העסק שלקחו את לוח השנה והפכו אותו למתנה לקראת השנה החדשה. הם מוסיפים את הלוגו של החנות ולעיתים מוסיפים פרסומים שונים וסלוגנים של העסק אשר אלו ילוו את הלקוח למשך כל חודשי השנה. ישנן משפחות אשר בוחרות להעניק לסבא ולסבתא לקראת השנה החדשה, לוח שנה אשר יכלול גם כן את תמונות כל הנכדים ובני המשפחה עם ציון ימי ההולדת. אין מתנה יפה ומרגשת מזו.

אלו וגם אלו זקוקים לדפוס מקצועי אשר יהיה אחראי על הפקת היצירה האומנותית הזו בפועל.

לוחות שנה במגוון פורמטים

לוחות שנה יש לנו הרבה. ישנם לוחות השנה אותם תולים בבית במקום מרכזי שם אנחנו יכולים לעקוב אחר האירועים שרשמנו לנו בלוח, אחר ימי ההולדת של בני המשפחה וכפי שכבר ציינו למעלה - לשלוט על הזמנים ולדעת היכן אנחנו עומדים ומה צפוי לנו. ישנם הלוחות הקטנים אותם אנחנו יכולים להחזיק בכיס. ישנם גם לוחות שולחניים וישנם לוחות שהם אלבום תמונות להורים. את כל לוחות השנה מכל הסוגים זקוקים להדפסה מקצועית של דפוס שיבצע את המלאכה באופן הנכון. רק כך יתקבל מוצר מקצועי ומושלם.

הדפסת לוחות שנה בדפוס מקצועי יהיה לוח שנה ברור ונעים לעין. לוח על דפים איכותיים שלא יאבדו את המראה שלהם כעבור זמן, כי הרי הלוח אמור לשרת אותנו לכל הפחות למשך שנה. אם הדפים לא יהיו איכותיים הרי שתוך חודשים ספורים הם יקבלו מראה ישן ולא אסתטי. חשוב גם שהסגירה בספירלה והמתלה יהיו חזקים וטובים שיחזיקו מעמד לאורך כל השנה.