יש לך כרטיס ביקור

? כמה פעמים שמעת את המשפט וענית "לא עלי". זה הזמן להזמין את כרטיסי הביקור המדהימים החדשים שלך בקופי סנטר, שמדפיסה בצבע במכונה דיגיטלית מהמתקדמות ביותר בישראל XEROX DOCUCOLOR 5000, על נייר כרומו מט איכותי ביותר, בעובי 300 גר`.

המחירים כוללים מע"מ ואינם כוללים עיצוב גרפי.

מעוניין לעצב בעצמך את כרטיס הביקור שלך?  הדפסת כרטיסי ביקור -למה כדאי? היום,כמעט כל אחד מסתובב עם מכשיר סמארט פון צמוד ואם לא עם סמארט פון אז עם פלאפון כלשהוא. ישנה הרגשה, שאם תהיו מעוניינים בשירות מסוים, תוכלו פשוט לשאול על המספר של נותני השירות, להכניס לנייד שלכם וזהו. אז מה הטעם והאם זה כדי הדפסת כרטיסי ביקור בתקופה בה מקודדים כל מידע לניידים? ובכן כרטיס טוב עדיין יוצר רושם רב ויכול לשווק אתכם ביעילות. למי פונים לצורך הדפסה של כרטיסי ביקור? כרטיסי ביקור ניתנים לחלוקה גם כשאתם לא נוכחים כדי לתת על עצמכם פרטים מלאים. כדי לקחת כרטיס ביקור, נדרשת בדיוק שנייה לעומת הזמן שצריך כדי להכניס את כל הפרטים באופן מדויק לנייד. בקיצור, אם אתם רוצים לשווק את עצמכם, כדאי לדאוג לעצב ולהנפיק כרטיס הולם עם פרטי הקשר שלכם, שיהיה זמין. הכתובת המתאימה לצורך הדפסת כרטיסי ביקור היא כמובן.

אולם, אם אתם רוצים להגיע לשירותי הדפסה ברמה גבוהה ובזמינות לשכבות אוכלוסיה רבות, כדאי לפנות דווקא למקום שמכונה קופי סנטר. בקופי סנטר מתחמים בעבודות רבות מתחום זה של עולם הדפוס. ההכרות עם תחומים כה רבים מורגשת בעבודה. קופי סנטר מבטיחה לכם תוצר איכותי שישיג את המטרה לשמו הוא נועד.

יתרונות ההדפסה של כרטיסי ביקור בקופי סנטר:

  • זמינות - נדרשת הרבה פעמים ברגע האחרון ובכמויות גדולות. בקופי סנטר אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו צוות זמין לצורך העבודה המדוברת ואתם יכולים ליהנות משירות שניתן דרך האתר במהירות ובקלות או משירות אישי בטלפון או במקום בהתאם לצרכים שלכם כמובן.
  • איכות - מחייבת איכות. כרטיסי ביקור משווקים אתכם ולכן הם חייבים להיות מוצלחים. מובטח שלכם שבקופי סנטר תיהנו מעבודות הדפסה איכותיות ביותר. כרטיסי הביקור שיוצאים מקופי סנטר, משדרים רמה גבוהה.
  • יצירתיות - כרטיס ביקור חייב להיות מעוצב באופן שישווק אתכם נכון וכדאי שיהיה עשוי ברוח יצירתית. בקופי סנטר שמים דגש גם על בחירה נכונה שהלקוח מבצע עבור כרטיסי הביקור שלו.
  • שירות ברמה - השירות של הצוות בקופי סנטר מבטיח לכם אוזן קשבת וגישה שבאה לתת ללקוח תוצר מעולה על פי בקשתו ואף יותר מכך. כל אלו מורגשים בכל צעד ובכל שלב בתהליך של הדפסת הכרטיסים.