חשבוניות - זמינות ויעילות מעל לכל: בעלי עסקים עובדים עם חשבוניות ומבינים כמובן עד כמה חשוב להחזיק חשבוניות זמינות ויעילות.

כמעט בכל עסקה שנערכת יש צורך להוציא חשבונית. על מנת שהאופן בו אתם מוציאים חשבוניות יהיה יעיל ויסייע לכם לשמור על סדר בעסק, אתם צריכים להתחיל קודם לכל בבית דפוס איכותי, כמו- בית הדפוס שלנו אשר ממוקם באוניברסיטת תל אביב. קופי סנטר הינו בית דפוס דיגיטלי שמתמחה בכל סוגי ההדפסות הקיימות כיום תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, בעיצובים חשדניים וכובשים ובעיקר בצוות מסור שנותן את כולו למען שירות אדיב ומכיל ללקוח. איך כל זה בא לידי ביטוי בביצועים כגון הדפסת חשבוניות? ובכן, המידע לפניכם.


מה חשוב בהדפסת פנקסי חשבוניות?

הנוחות

נוחות הינה קריטריון מרכזי בכל מה שקשור לביצוע הדפסת פנקסי חשבוניות. למשל, אם תעשו שימוש בחבילת חשבוניות שמגיעה סתם כך, כנראה שתאבדו מהר מאד את החשבוניות השונות וכמובן שלא תדעו לספק לרואה החשבון של העסק שלכם את המידע אותו הוא צריך לצורך דיווח למס הכנסה, קבלת הטבות ועוד. לכן, חשוב לבחור מקום שמבין את הצורך שלכם להתנהל בקלות ובסדר עם חשבוניות. בקופי סנטר, מבינים את הלקוח ודואגים להנפיק חשבוניות נוחות לשימוש.

תוכלו להזמין פנקסים בגדלים שונים בהם עמודים מכילים כמות שונה של חשבוניות. למשל, ניתן להזמין פנקס חשבוניות שבו כל עמוד הוא חשבונית בפני עצמה לעומת פנקס בו בכל עמוד ישנן כמה חשבוניות. כמו כן, בקופי סנטר חושבים הלאה. כך, ניתן להזמין פנקסי חשבוניות בהם כל חשבונית שנכתבת על ידכם, מועתקת בשני עותקים באופן אוטומטי על ידי נייר העתקה שמשולב בהתאמה בפנקס. כך, כל חשבונית שהוצאתם מלווה בהעתק עבורכם והעתק עבור רואה החשבון שלכם. כמו כן, כל ההעתקים נשארים חלק מהפנקס ולכן הם אינם מתפזרים או נאבדים באופן כשלהוא. מדובר ללא ספק בשירות הדפסת חשבוניות שמקל עליכם את ההתנהלות בתחום זה.

העיצוב

גם כאשר מוציאים ללקוח חשבונית, עושים צעד כלשהו שמייצג את העסק שלכם. עסקים נמדדים גם ברמת עיצוב החשבונית שלהם. כמובן שאין הכוונה ליצור חשבונית מתוחכמת עם שילובים של גימיקים רבים ושונים. לא ולא, הרעיון של קופי סנטר הינו ליצור חשבונית נוחה לקריאה, נקייה ונעימה. כזו שתשאיר רושם טוב בעין בלי להתחכם יתר על המידה. אכן, קופי סנטר מבינים את הצרכים היומיומיים שלכם וגם של הלקוחות שלכם. לכן, החשבוניות המודפסות מתאימות כל כך לטובתם של כל הנוגעים בדבר.

הזמינות

בעסקים הרבה מאד דברים מוכרעים במהירות ומרגע לרגע משתנים כל כך הרבה דברים. כמובן שעם העומסים השונים, ישנם מצבים רבים בהם לא זוכרים להזמין פנקסי חשבוניות ולפתע מגיע הרגע בו צריך פנקסים כאלו במיידיות. כמו כן, גם אם אתם דואגים להיות מצוידים בעסק עם חשבוניות זמינות, לעיתים אתם יכולים להיות מופתעים מקצב חלוקת חשבוניות ובהתאם, מהמלאי שצריך להתמלא בהקדם. בדיוק לשם כך, קופי סנטר עושה מאמץ אדיר להיות זמינה לצורך הדפסת חשבוניות מיידית. אתם יכולים להשאיר פרטים באתר או לציין בשיחה את ההזמנה שתרצו לבצע ואת מידת הדחיפות. בקופי סנטר פשוט יעבור לדום בשבילכם. במהירות המשבר יגיע לקיצו ואתם תיהנו מהחשבוניות החדשות שהגיעו בדיוק בזמן הנכון.

הדפסת חשבוניות והיתרונות בדפוס דיגיטלי של קופי סנטר:

קופי סנטר - ריכוז של יתרונות בבית דפוס אחד. בכל עבודה שקופי סנטר מוציאה ללקוח, מורגשת תשומת הלב לפרטים, האכפתיות הרבה והאמירה האישית. ההכרות עם מגוון רב של טכניקות הדפסה וכן ההכרות עם עבודות מגוונות בתחומי הדפסה שונים, מאפשרת להכניס נופך נוסף של התאמה לצורכי הלקוח וכן יצירתיות מסוימת בכל עבודה. גם בעבודה של הדפסת חשבוניות. אם אתם מחפשים מקום טוב להדפיס בו לצורך העסק שלכם, אל תהססו.

  • אנחנו רואים את הלקוח ומבינים את צרכיו לפעמים לפני שהוא בעצמו הבין אותם לעומק. כמובן שתוכלו להרגיש זאת בתוצר שתקבלו בסיום השירות שלנו. האכפתיות מהלקוח נשמרת בהמשך הדרך ובאה לידי ביטוי בליווי של העסק שלכם במגוון מצבים בהם צריכים שירותי הדפסה.
  • איכות היא קריטריון חשוב בכל עבודת הדפסה. הדפסת חשבוניות בקופי סנטר נעשית על ידי צוות איכותי תוך שימוש  באמצעים איכותיים.
  • זמינות ואחריות - הלקוח לפני כל דבר אחר ואם צריך להדפיס עבורו חשבונית ברגע האחרון - זה מה שיקרה בשטח.
  • הצוות החדשני והעדכני בקופי סנטר מביא אליכם את הגימיקים והחידושים הקיימים כיום בתחום.

המחיר פוגש אתכם במקום נוח.

אל תהססו... הדפסת חשבוניות רק בקופי סנטר.