עסקים רבים משתמשים לעיתים קרובות בחוברות אותם הם מדפיסים.

הדפסת חוברות של עסקים מיועדות למטרות שונות חוברות עסקיות המציגות פנים עסקיים של החברה, חוברות שיווקיות אשר מציגות את שירותי החברה או מוצריה ללקוחות פוטנציאליים, חוברות רשמיות אשר מציגות תנאי שימוש, הוראות שימוש וכדומה, ועוד עשרות מטרות.

שימוש בחוברות הוא יעיל מאד ולכן מצוי מאד. לעיתים, החוברות משמשות אף כקטלוגים, אשר מציגים באופן גרפי וברור את מוצרי החברה ואת ההצעות הייחודיות שלה ללקוחות. הצורך בהדפסת חוברות נפוץ גם בקרב סטודנטים וכדומה, אשר מדפיסים עבודות מחקר שונות במהלך לימודיהם.


הדפסת חוברות לעסקים

הדפסת חוברות צריכה להיעשות תוך מחשבה רבה למן תחילה העבודה ועד להדפסה הסופית, על מנת שהחוברת תשיג את מטרתה. חוברות עסקיות צריכות להיות מעוצבות באופן שישקף את אופי החברה כמו גם את מרת החוברת.

*לדוגמא: אם החוברת היא רשמית ומיועדת למידע רשמי או חשוב במיוחד, היא צריכה להיות מעוצבת באופן מוקפד ורשמי, בעיצוב משרדי ולעיתים יוקרתי, ללא תוספות או תמונות שאינן משרתות את המטרה באופן ישיר. חוברות כאלה יודפסו בשחור לבן, או לחילופין בצבע אחד אחיד אשר מעניק לחוברת מראה מכובד ורשמי.

לעומת זאת ניתן לראות חוברות שיווקיות, אשר מודפסות על גבי דפי כרומו מבריקים, משלבות תמונות ומודפסות בצבעוניות רבה. כל חוברת אשר אמורה לשמש את המקבלים לאורך זמן, או ליצור רושם מקצועי, חייבת להיות מודפסת על גבי דפים מאיכות גבוהה, בין אם מדובר בדפי כרומו או בדפים רגילים. שיטות ההדפסה הדיגיטאלית אשר מפותחות כיום, מסייעות מאד בהדפסת כמויות גדולות של חוברות, במיוחד צבעוניות, במחירים השווים לכל נפש.

שירות הדפסת חוברות

קופי סנטר הינו בית דפוס וסטודיו לעיצוב דיגיטלי. אנו מציעים שירות של הדפסה של חוברות, למן השלב הראשון ועד לאחרון, תוך עיצוב גרפי של החוברות, שילוב צבעים ותמונות במקרה הצורך, עימוד מקצועי של החוברות וכל עבודה נוספת הנדרשת לעיצוב החוברת.

אנו מבצעים הדפסות בכמויות גדולות או קטנות, על פי הצורך, תוך שימוש במכשור המתקדם ביותר ובחומרים האיכותיים ביותר, על מנת שתקבלו תוצאה מושלמת. כאשר אתם מדפיסים חוברות עסקיות בקופי סנטר, אתם יכולים להיות רגועים ולדעת שתקבלו, בסופו של התהליך, תוצאה מושלמת לשביעות רצונכם המלאה.