החתונה היום שכל כך חיכיתם וייחלתם לו מגיע. בין שאר ההכנות החשובות, מגיע הרגע בו צריך להחליט על עיצוב של ההזמנה לאירוע. הרבה אנשים, אפילו בלי לדעת, מגבשים לעצמם תובנות על טיב האירוע שלכם עם קבלת ההזמנה, לכן, יש חשיבות רבה למסר שמועבר על ידי ההזמנה, לסגנון, לנוסח, לעיצוב ומעל לכל לאיכות. הזמנה שלא מודפסת באופן איכותי, מעבירה מסר על אירוע פחות איכותי.

לעיצוב אישי של ההזמנה של החתונה שלכם - בחרו גרפיקה עכשיו
ההזמנה היא כרטיס הביקור לערב החשוב שלכם.


1בהירות: הדפסת הזמנה לחתונה חייבת להיות בהירה, ללא העמסה של פרטים מיותרים וללא בלגן בעיניים שמסתיר מהאורחים שלכם את העיקר ואת מה שבאמת רציתם לומר - בואו להשתתף אתנו בשמחתנו ביום מסוים ובמקום מסוים.

2. יצירתיות: הדפסת הזמנות היא אמנם תהליך שעשוי להיות קונקרטי ומשוחזר. למרות זאת, הנימה האישית שלכם, מידה מסוימת של יצירתיות שמשקפת אתכם, יכולה בהחלט להפוך את ההזמנה שלכם, וכך גם את התמונה שנוצרת על האירוע שלכם, למושכת יותר. קופי סנטר הינו בית דפוס דיגיטלי, אך כזה בו יש דגש גם על הפן היצירתי המודגש בעבודת הדפסת הזמנה לחתונה.

3. איכות: הדפסת הזמנות עבור חתונה מחייבת איכות. הדפסה לא איכותית לוקחת את כל היצירתיות והבהירות שהוזכרו במרכיבים חשובים בכל הזמנה, והופכת אותם ללא רלוונטיים. ללא הדפסת הזמנות שנעשית באמצעים מתקדמים ועל ידי צוות מקצועי, ההזמנה הרבה פחות מוצלחת.

מרכז עבור הדפסת הזמנות לחתונה

קופי סנטר הוא מקום שמתחמה בביצוע עבודות דפוס רבות - משלטי חוצות, תכניות בנייה, כרטיסי ביקור וכד`, ועד ביצוע עבודות של הדפסת הזמנות. הסיבה שכדאי לכם לבחור דווקא בקופי סנטר עבור האירוע שלכם הינה כזו - ראשית, קריטריונים 1-3 שהוזכרו לעיל`, דומיננטיים בכל עבודת הדפסה של קופי סנטר ובטח בעבודות כגון הדפסת הזמנות לחתונה.
•צוות שנותן את כולו ללקוח. בתקופה לחוצה כמו זו של ארגון החתונה, כדאי מאד שיהיה סביבכם צוות תומך כמו זה של קופי סנטר.
•מערך שלם שדואג להביא כל עבודה של הזמנות לחתונה למקום הגבוה ביותר שניתן.
•אמצעים מתקדמים שמאפשרים עבודות דפוס ברמה מתקדמת ומהמובילות בתחום. קופי סנטר - מקום של מזל טוב!

הזמנות יפות לחתונה – קופי סנטר
הזמנות מעוצבות לחתונה. אם אתם עומדים לפני היום הגדול שלכם אתם בטח מודעים לריבוי הסידורים והארגונים לקראת האירוע. אחד מהרגעים הכיפיים והמרגשים בהכנות לחתונה הוא עיצוב ההזמנות. אצלנו בקופי סנטר תוכלו להתרשם ממגוון דוגמאות להזמנות לחתונה שיוכלו להעניק לכם השראה לעיצוב ההזמנה לחתונה שלכם.

קופי סנטר זה בית דפוס דיגיטלי שבו אנחנו מתמחים בעיצוב הזמנות לחתונה, הגרפיקאים שלנו בעלי וותק וניסיון בתחום העיצוב הגרפי ובפרט בעיצוב הזמנות לחתונה. התהליך העיצובי של ההזמנה שלכם כולל פגישות וייעוץ עם הגרפיקאים שלנו בהם תוכלו לפרט להם את רצונותיכם מההזמנה לחתונה. הגרפיקאים שלנו יכינו לכם מספר עיצובים של דוגמאות להזמנות לחתונה מהם תוכלו לבחור את ההזמנה המועדפת עליכם.

גלרית ההזמנות של קופי סנטר

בגלריה שלנו באתר תוכלו למצוא מגוון רחב של דוגמאות להזמנות לחתונה. היכנסו לגלריית הזמנות לחתונה והתרשמו משלל עיצובים מרשימים של הזמנות. תוכלו לבחור את סוג ההזמנה המועדפת עליכם או לשאוב השראה ממגוון הדוגמאות השונות של הזמנות מעוצבות ואיכותיות מבית קופי סנטר.

הדפסת הזמנה מעוצבת לחתונה רק בקופי סנטר – כי על איכות לא מתפשרים!
כאשר מדובר בעיצוב הזמנות לחתונה קיימים גדלים סטנדרטיים של הזמנות. אנחנו בקופי סנטר מעניקים לכם חופש פעולה רחב בעיצוב ההזמנות שלכם ולכן תוכלו גם לבחור את הגודל הרצוי של הזמנה לחתונה גם אם אינו בין הגדלים הרגילים. תוכלו לבחון את מגוון דוגמאות להזמנות לחתונה בגלריה שלנו ולהתרשם מהגדלים השונים של ההזמנות.

הדפסת הזמנה לחתונה בקופי סנטר

אנו שמים דגש על הדפסה איכותית של ההזמנה שלכם. היום הגדול שלכם הוא אירוע מרגש עבורכם ועבור המוזמנים, הזמנה איכותית ומרשימה מעידה על אופי האירוע המרגש ועל יוקרתיות האירוע שלכם. אנחנו בקופי סנטר עיצבנו עבורכם מגוון דוגמאות להזמנה לחתונה מהם תוכלו לבחור את האלמנטים העיצוביים המועדפים עליכם. דוגמאות שלכם בית הדפוס המקצועי והמנוסה שלנו קופי סנטר מעניק לכם חופש פעולה עיצובי רחב מול הגרפיקאים שלנו. תוכלו לשלוח לנו דוגמאות להזמנה לחתונה שנתקלתם בה והייתם מעוניינים לעצב את ההזמנה לחתונה שלכם באותו הסגנון. הגרפיקאים שלנו יוכלו לעצב עבורכם את ההזמנה הייחודית בהתאם לדוגמאות להזמנה לחתונה שהצגתם. היכנסו כבר עכשיו לגלריה הייחודית שלנו ותיהנו משלל עיצובים מרשימים של דוגמאות להזמנה לחתונה. קופי סנטר – כי על איכות לא מתפשרים!


עיצוב הזמנות לחתונה רק בקופי סנטר - כי אחד הרגעים המרגשים ביותר לפני חתונה הוא עיצוב ההזמנות לחתונה. ההזמנה מייצגת את אופי הזוג ואת הערב המרגש אליו מוזמנים האורחים שלכם. אצלנו בקופי סנטר מעצבים ומדפיסים הזמנות לחתונה ברמת איכות הדפסה הגבוהה ביותר. בגלריה שלנו תוכלו להתרשם ממגוון עיצובים של הזמנות מעוצבות ויפות לחתונה.

עיצובים מיוחדים להזמנות חתונה

כל זוג העומד בפני ההכנות ליום הגדול – הוא יום החתונה נדרש להזמין את האורחים אל הערב המרגש. תהליך עיצוב והדפסת הזמנות לחתונה הוא תהליך מרגש המבטא את אופיו של הזוג ואת אופי החתונה אליה מוזמנים האורחים שלהם. אנחנו בקופי סנטר מעצבים עבורכם הזמנות לחתונה על פי בקשתכם במגוון עיצובים וסגנונות שונים. במהלך פגישות ייעוץ עם הגרפיקאים שלנו תוכלו להסביר להם בפירוט את העיצוב המושלם של ההזמנה לחתונה שלכם ולהיות חלק בלתי נפרד מתהליך העיצוב.

הזמנות לחתונה במבחר גדלים

בדרך כלל כאשר מדובר בעיצוב הזמנות לחתונה קיימים גדלים סטנדרטים של הזמנות. כמובן שאיתנו בבית הדפוס הדיגיטלי בקופי סנטר תוכלו גם לצאת מקווי החשיבה המקובלים ולעצב יחד איתנו הזמנות לחתונה בגודל הרצוי לכם גם אם אינו הגודל הסטנדרטי. אצלנו בקופי סנטר מאפשרים חופש פעולה עיצובי לכל זוג המעוניין בעיצוב הזמנות לחתונה. היכנסו כבר עכשיו לגלריה שלנו והתרשמו ממגוון רחב של הזמנות לחתונה מעוצבות!

הזמנה לחתונה בהדפסה איכותית

איכות ההדפסה לאחר שהסתיים תהליך העיצוב מול הגרפיקאים הוא חשוב מאוד. בתהליך הדפסת ההזמנות כתהליך ראשוני אנחנו יוצרים דוגמאות להזמנות לחתונה בתהליך העיצוב מול הגרפיקאים שלנו הזוג בוחר את סוג הנייר עליו יודפסו הזמנות לחתונה ובסיום תהליך העיצוב ההזמנות מודפסות על סוג הנייר שסוכם. אצלנו בקופי סנטר מתחייבים לאיכות הדפסה מעולה של הזמנות לחתונה שיותירו רושם אצל כל המוזמנים שלכם. גרפיקאים מנוסים אנחנו בקופי סנטר מעסיקים אך ורק גרפיקאים מנוסים ומקצועיים בתהליך עיצוב הזמנות לחתונה ולאירועים. המעצבים הגרפיים שלנו מעניקים שירות מקצועי וקשוב לאורך כל תהליך העיצוב ומקפידים לערב את הזוג בהחלטות החשובות ביותר.חשוב לנו שהזוגות הטריים יהיו מרוצים ויקבלו בדיוק את ההזמנות לחתונה עליהם חלמו.

אנחנו בקופי סנטר מקפידים על רמת מקצועיות ואיכות שירות ללא פשרות, לפרטים נוספים והצעת מחיר אטרקטיבית של הזמנות לחתונה התקשרו עוד היום לבית הדפוס הדיגיטלי - קופי סנטר.