לא מתפשרים על איכות – קופי סנטר הדפסת הזמנות לאירועים

אם יש לכם עיצוב הזמנה מוכנה לאירוע או מסיבה שאתם מעוניינים להפיק, אצלנו בקופי סנטר מעניקים לכם שירות הדפסת הזמנות לכל מטרה. הדפסה לאירוע שלכם היא הרושם הראשוני של המוזמנים שלכם לכן אסור להתפשר על איכות הדפסת ההזמנות. אנחנו בקופי סנטר שמים דגש על איכות הדפסה ברמה גבוהה, שימוש בסוגי נייר הדפסות שונים ובטכניקות הדפסה חדשניות כגון הדפסת קנבס, הדפסה בטכנולוגיה חדישה על גבי בד הקנבס.

עמידה בזמני הדפסת ההזמנות

מה זה שירות הדפסת הזמנות

כיום לאנשים רבים יש ידע בסיסי או מתקדם בתחום העיצוב הגרפי, כאשר מדובר בהפקת אירוע חשוב מאוד שההזמנות יהיו בדיוק לפי אופי האירוע אליו מזמינים את האורחים. ישנם אנשים המעדיפים לעצב את ההזמנות אצל גרפיקאיים פרטיים או אפילו בעצמם. אנחנו בקופי סנטר מעניקים לכם שירות הדפסת הזמנות מכל הסוגים ללא התחייבות של עיצוב על ידי הגרפיקאים שלנו. תוכלו לשלוח לנו את עיצוב ההזמנה שלכם במייל ואנחנו נדפיס עבורכם את הכמות המבוקשת.

חברה מקצועית - קופי סנטר

אנחנו בקופי סנטר שמים דגש חשוב על אספקת שירות מקצועי של הדפסת הזמנות לכלל לקוחותינו. איכות השירות חשובה לנו ולכן אנחנו מתאמים איתכם מראש את כל הפרטים החשובים מראש: כמות הזמנות, סוג הדפסה, סוג נייר, זמן אספקת ההזמנות, משלוח או איסוף עצמי, מחירים ועוד.

אחד הפקטורים החשובים ביותר שהופכים את חברתנו – קופי סנטר לבית דפוס דיגיטלי מקצועי הוא יכולת עמידה בזמנים שלנו. אנחנו מקפידים על עמידה בזמני אספקת ההזמנות שלכם ומתאמים איתכם מראש את יום האספקה. אנחנו מודעים היטב לחשיבות של אספקת ההזמנות בזמן ולכן איתנו תוכלו להיות בטוחים שנעמוד בזמני האספקה שתואמו מולכם מראש. מחירים איתנו בחברת קופי סנטר תוכלו ליהנות משירות הדפסת הזמנות ברמת איכות הגבוהה ביותר. בנוסף אנו שומרים על מחירים אטרקטיביים וממוצעים בענף כך שתוכלו לקבל שירות מקצועי, איכותי ואמין במחירים חסרי תחרות.

מעוניינים בפרטים נוספים על שירות הדפסת הזמנות אצלנו בקופי סנטר? התקשרו כבר עכשיו למספר המופיע באתר וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית.