אם אתם רוצים לפנות לחנות להדפסת הזמנה לאירוע שיכולות להיות מעוצבות בעשרות סגנונות שונים, ולהיות מודפסות על מגוון סוגי נייר, בשחור לבן או בצבע, בשילוב של תמונות, דוגמאות, ומה לא, בעצם?

אנו בקופי סנטר נסייע לכם בעיצוב של הדפסת הזמנה לאירוע שלכם, כך שתתאים לסגנון האירוע ולטעמכם האישי. אנו נבצע עבורכם הן את העיצוב הגרפי של ההזמנה והן את ההדפסה עצמה, תוך שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ובמחיר המשתלם ביותר.

אנשים רבים עורכים במהלך חייהם אירועים רבים מסוגים שונים אירועים משפחתיים כמו חתונות, בר מצוות וכדומה, אירועים חברתיים כמו ימי הולדת ומסיבות, אירועים חברתיים כמו השקות וכנסים לעובדים ועוד. כדי לוודא שאנשים יגיעו לאירוע, יש לשלוח הזמנות לאנשים אשר אמורים להופיע באירוע. אם אתם מחפשים מקום להדפיס הזמנות לאירוע שלכם, הגעתם למקום הנכון.

איזו הזמנה נבחר?

אירוע זה דבר שמחייב אותנו בהרבה מאוד הכנה. אנחנו צריכים בראש ובראשונה למצוא את האולם אשר בו נערוך את האירוע. אנחנו חייבים לדאוג למוסיקה שתלווה את האירוע, להזמין אוכל מתאים, לדאוג לתכנית מתאימה וגם להשיג צלם. אך לפני הכול, על מנת שהאורחים שלנו ידעו שיש בכלל אירוע והם אורים להגיע ולהשתתף בו, אנחנו צריכים לשגר להם הזמנות. ובדיוק לשם כך אנחנו כאן...

הפקה של אירוע דורש מאתנו הרבה מאוד משאבים. מדובר בהרבה מאוד פרטים אותם אנחנו צריכים לסגור. זה האולם אשר בו ייערך האירוע, זה האוכל שיגישו שם עבור האורחים שלנו, זה הצלם שיצלם וינציח עבורנו את כל האירוע, זה המוסיקה, זה הבגדים ובקיצור – זה הרבה מאוד! אך יש משהו אחד שאם לא נדאג לו לא יהיה באמת אירוע. כי האורחים לא יגיעו מהסיבה הפשוטה, הם פשוט לא ידעו שיש אירוע. ניחשתם כבר על מה אנחנו מרמזים ולאן אנחנו מנסים לחתור? – ההזמנה! ללא הזמנה אנחנו למעשה יכולים לבטל את האירוע ופשוט לא לקיים אותו.

אז כאשר מדובר בהזמנות לאירוע, יש לנו הרבה מאוד אפשרויות. יש לנו את ההזמנות הקטנות והרגילות בגודל של גלוית דואר הכי סטנדרטית ויש ישנם גם ההזמנות המתקפלות וישנן אלו הנושאות עליהן מונוגרמה חמודה ומתאימה.

איך בוחרים את ההזמנה?

כאן חשוב לשים לב ולא להיסחף אחרי היופי מבלי לוותר על האופי... לפני הכול צריך להגיע למסקנה בדבר סוג ההזמנה מבחינת המסר שהוא מביע. ההזמנה אמורה להסביר באופן ברור מתי האירוע, היכן הוא עומד להתקיים, מהם דרכי הגישה לאירוע והם ישנה חניה או היכן היא החניה הכי קרובה. זה הדבר הראשון והחשוב ביותר ולמעשה בגלל זה אנחנו עושים את ההזמנה. אחרי שיש הנו את זה אנחנו יכולים להתחיל להתפזר לכיוונים נוספים.

הזמנה יפה ולא יקרה

ישנן הזמנות המודפסות על דפים יקרים מאוד כאשר מושקעים בהם הרבה מאוד משאבים של כסף וגם של זמן. כדאי לחשוב על ההזמנה כמשהו זמני יחסית. כמה זמן משקיע בן אדם בעיון בהזמנה? על פי רוב הוא יציץ בהזמנה, יעשה לעצמו תזכורת או ירשום אותו בלוח השנה וההזמנה עצמה כבר לא תעניין אותו יותר. לא חבל להשקיע כל כך הרבה ראש וכל כך הרבה מחשבה במוצר חולף שכזה? מנגד, ההזמנה אומרת הרבה מאוד על איך האירוע שלנו עומד להיראות, מה הרמה שלנו, מה הסגנון שלנו ועוד. על כן, יש להכין את ההזמנה מתוך שימת לב לכל הפרטים הללו.