דפוס אונליין – זה קופי סנטר!

שירותי דפוס הם שירתים נפוצים ונצרכים עוד מאז ימי המצאת הדפוס. אנו מדפיסים הרבה מאד מוצרים – משכפולי עבודה לבית הספר ועד אלבומי תמונות מפוארים, מכרטיסי ביקור ועד שילוט עסקי. בתי הדפוס מלאים בעבודה, ומדפיסים מוצרים מגוונים בעשרות שיטות טכנולוגיות מתקדמות, אשר מאפשרות הדפסה כמעט על כל מוצר, בכל צורה ובקשת רחבה במיוחד של צבעים. כיום, ישנה גם אפשרות של דפוס אונליין, מה שמאפשר לכל אחד לשלוח פריטים להדפסה איכותית מהמחשב הביתי.

הדפסות אונליין

אתר קופי סנטר הוא המקום הטוב ביותר לביצוע של הדפסות אונליין. הדפסות אונליין האפשרות של הדפסות אונליין הופכת את ההדפסה לאופציה פשוטה, נוחה וזמינה עבור כל אחד. הדפסות אונליין נעשות באמצעות האינטרנט, כאשר כל מה שיש לעשות הוא להזמין אונליין מבית הדפוס את המוצר שאותו רוצים להדפיס. ניתן לשלוח לבתי הדפוס קבצים סגורים להדפסה, ולקבל בתוך יום את החומרים המודפסים, לעיתים אף ישירות עד הבית. כיום ישנן גם אפשרויות מפותחות עוד יותר, כמו האפשרות לעצב באופן עצמאי את המוצרים שאותם אתם רוצים להדפיס, מהדפסת כרטיסי ביקור ועד אלבומי תמונות. דפוס אונליין הופך את הדפוס לנגיש עבור כל אדם. כל אחד יכול לפתוח תוכנת עיצוב, ליצור את הקובץ שהוא מעוניין להדפיס, ולשלוח ישירות לבית הדפוס הדיגיטלי, תוך בחירת איכות ההדפסה, סוג הדף כדומה.

שירותי דפוס אונליין בחנות האתר

אתר קופי סנטר הוא האתר שבו תרצו להדפיס את המוצרים שלכם. לא משנה אם אתם רוצים להדפיס לוח שנה מעוצב, כרטיס ביקור עסקי או אלבום תמונות משפחתי – קופי סנטר הוא המקום עבורכם. באתר קופי סנטר תוכלו לעצב בעצמכם מגוון סוגים של מוצרים, באמצעות תוכנה אינטרנטית המציעה לכם עשרות עיצובים בסיסיים עליהם תוכלו להתבסס בעיצוב ההדפסה שלכם. קופי סנטר מאפשרת לכם הדפסת הזמנות אונליין של עשרות מוצרים, ומציעה לכם גם אפשרות של התחברות ישירות מהאתר לחשבון הפייסבוק או האינסטגרם שלכם, על מנת לשאוב מתוכם את התמונות אותן תרצו להדפיס. מחפשים שירותי דפוס אונליין?

היכנסו עוד היום לאתר קופי סנטר ותיהנו מהדפסות אונליין באיכות הגבוהה ביותר!