דוגמאות לכרטיסי ביקור – רואים בקופי סנטר!

בשעה טובה, אתם פותחים את העסק שחלמתם עליו. סוף כל סוף יש לכם עסק פעיל משלם, שבו אתם עושים בצורה הטובה ביותר בדיוק את מה שאתם אוהבים לעשות. עכשיו אתם צריכים להביא את הלקוחות. הדרך הבסיסית ביותר להציג את עצמכם ללקוחות היא, כמובן, כרטיס ביקור. אתם יכולים למצוא בכל מקום עשרות ואף מאות דוגמאות לכרטיסי ביקור, מהפשוטים והבסיסיים ביותר ועד לכרטיסי ביקור מקוריים ומיוחדים.

דוגמאות לכרטיסי ביקור בעיצוב אישי

באתר קופי סנטר תוכלו לעצב בעצמכם את כרטיס הביקור שלכם. כל עסק רוצה לבלוט בשוק. ישנן הרבה דרכים לבלוט, חלקן קשורות למהות העסק עצמו, וחלקן קשורות למיתוג החיצוני שלו. עיצוב והדפסת כרטיסי ביקור הוא אחת הדרכים ליצור בידול ולבלוט מעל עסקים מתחרים אחרים. אפשר למצוא ברשת הרבה מאוד דוגמאות לכרטיסי ביקור בלתי נשכחים, עם עיצובים מרהיבים, מקוריים ומיוחדים. אך גם בלי להשתגע עם כרטיסים בצורות מקוריות, עם חיתוכים מיוחדים וכדומה, אפשר ליצור גם בכרטיס ביקור רגיל, דוגמא מקורית וייחודית שתגרום ללקוחות שלכם לזכור אתכם, להתחבר אליכם ולהגיע אליכם כשיצטרכו את השירות שלכם.אם אתם מתכננים סוג כזה של כרטיס ביקור, הדרך הבסיסית ליצור אותו היא להגיע לבית דפוס דיגיטלי, לבחור דוגמא או לתת הוראות לגרפיקאים במקום ואז להדפיס את הכרטיס שבחרתם.

דוגמאות לכרטיסי ביקור מעוצבים 

אבל יש גם דרך אחרת. היום, כבר לא צריך לרוץ פיזית לבית דפוס, גם לא צריך לתת לאדם זר לעצב לכם את הכרטיס שלכם. קופי סנטר מאפשרת לכם לעצב את כרטיס הביקור שלכם בעצמכם, גם אם אין לכם שום רקע בעיצוב. באתר קופי סנטר תמצאו תוכנה אינטרנטית לחלוטין (אין צורך בהורדה למחשב), ידידותית למשתמש, פשוטה, נוחה ויעילה. בתוכנה של קופי סנטר תמצאו עשרות דוגמאות לכרטיסי ביקור יפהפיים, מקוריים ומעניינים, שמהווים בסיס לכרטיס הביקור שלכם. באמצעות התוכנה תוכלו לשנות את הדוגמאות, להוסיף את הלוגו שלכם ואת הפרטים האישיים שלכם, ליצור כרטיס ביקור שיתאים בדיוק לעסק שלכם ושימשוך אליכם לקוחות – וכמובן, גם להדפיס אותם בקלות וביעילות. מחפשים רעיונות מקוריים ודוגמאות לכרטיסי ביקור? בואו לעצב את כרטיס הביקור שלכם באתר קופי סנטר!

לעיצוב כרטיסי ביקור אונליין - לחץ כאן