בר המצווה של הילד שלכם מתקרבת, ואתם מתחילים לחשוב על הדרך שבה תזמינו לבר המצווה את החברים של הילד, את בני המשפחה ואת המכרים שרוצים להשתתף בשמחה שלכם. אם בעבר הייתם צריכים ללכת לבית דפוס שמתמחה בתחום, ליצור דגם של הזמנה שרצוי לכם להדפיס אותו בהתאמה מיוחדת, הרי שהיום – הכול נגיש. באתר קופי סנטר תוכלו ליצור עשרות דוגמאות להזמנות לבר מצווה, ולהדפיס אתן בקלות וביעילות.


קופי סנטר – עשרות דוגמאות להזמנות לבר מצווה!

הזמנות לבר מצווה יכולות להיות במגוון עצום של סגנונות. הן יכולות להיות הזמנות לבר מצווה רשמיות ויוקרתיות, או הזמנות צעירות וחדשניות שמתאימות לגיל. הן יכולות להיות בצבע אחד או בצבעוניות רבה, משולבות בתמונות, בציורים, בעיטורים ובכל מה שעולה על דעתכם. בתי הדפוס השונים בוודאי יציעו לכם מגוון דוגמאות להזמנות לבר מצווה, מהן תוכלו לבחור את הדוגמא האהובה עליכם, ורק להתאים אליה את הטקסט שמתאים לאירוע שלכם. אך האם חשבתם פעם על האפשרות להכניס להזמנה תמונה של הילד שלכם? ליצור הזמנה בקונספט ייחודי שאהוב על הילד שהופך עכשיו לנער? ובכלל, למי יש זמן ללכת לבית דפוס ולנבור בדוגמאות מודפסות? הרי היום, אנחנו עושים כמעט הכול במחשב, אין הרבה דברים שאי אפשר לארגן ולסדר באמצעות האינטרנט. אז כן, גם את ההזמנות לבר המצווה הקרובה אתם יכולים להזמין, לעצב ולהדפיס באינטרנט.

קופי סנטר - דפוס דיגיטלי

קופי סנטר הוא בית דפוס דיגיטלי אשר מתמחה בעיצוב, עריכה והפקה של אלבומי תמונות, כרטיסי ברכה, מגנטים וגם הזמנות מכל הסוגים. באתר קופי סנטר תוכלו ליהנות מממשק אינטואיטיבי יעיל, פשוט ונוח, אשר באמצעות תוכנה אינטרנטית פשוטה יאפשר לכם לעצב בעצמכם את ההזמנה לבר המצווה. באתר קופי סנטר תוכלו למצוא בקלות דוגמאות להזמנות לבר מצווה, ולעצב אותן עם תמונות שלכם וסגנונות שאהובים עליכם. האתר מתחבר גם לפייסבוק ולאינסטגרם, ומאפשר לכם לשאוב את התמונות להזמנה ישירות משם, במקרה הצורך – או להעלות קבצים חדשים. קופי סנטר יוצרת לכם הזמנה מושלמת. עורכים בר מצווה? מזל טוב! בואו למצוא עשרות דוגמאות להזמנה לבר מצווה, רק בקופי סנטר!

מזמינים אתכם לבר מצווה - הכל על הזמנות לבר מצווה

בר מצווה הוא אירוע מרגש. הנער שרק אתמול התחיל כיתה א` גדל, ומעכשיו הוא איש בעיני היהדות. בין קניית התפילין לחזרות לעליה לתורה לבחירת אולם, אין לכם הרבה זמן מיותר, ובמיוחד אם יש לכם ילדים אחרים בבית. לכן, כמה שכל הפרטים של האירוע הם חשובים מאד, אתם זקוקים לעזרה של אנשי מקצוע, שיכולים לעזור לכם לתקתק את התהליך ולסיים את כל המטרות בזמן, בנחת, ובשמחה. כשמחפשים הדפסת הזמנות לבר מצווה, כדאי לחשוב על אופי האירוע, ולא רק על המחיר. יש אירועים שהם מודרניים יותר, נגיד בר מצווה עם די. ג`יי. וריקודי ג`אז. יש בר מצוות שהם אירועים משפחתיים יותר, בהם אוכלים, נואמים, מצטלמים, ומפטפטים. ויש הרבה אפשרויות באמצע. תסכימו איתי, שלפני שמשלמים על הזמנות כדאי לבדוק שההזמנה תתאים לאופי האירוע. אנחנו פה כדי לעזור לכם לבחור את ההזמנה לבר מצווה שמתאימה ביותר לצרכים שלכם.

גודל ההזמנה לבר מצווה

דבר נוסף שחשוב לשים לב אליו הוא גודל ההזמנה לבר מצווה, ומאיזה נייר היא עשויה. יש דוגמאות להזמנות לבר מצווה שמתקפלות, כשהן בעצם דף שלם המקופל לשנים, ועל 3 או 4 מהחלקים, יש כיתוב או ציור. ויש הזמנות לבר מצווה קטנות יותר, בגודל חצי דף או אפילו רבע דף, שלא מתקפלות והכיתוב הוא על צד אחד בלבד. אצלינו יש הזמנות מיוחדות ויפות ללא קיפול וגם עם קיפול. אנחנו סבלניים ומטרתנו לעזור לכל אחד למצוא את ההזמנה לבר מצווה שתמצא חן בעיניו וישמח אותו באירוע מרגש זה. היות והנער נהיה לאיש, חשוב לשתף גם אותו בהחלטה. גם אם מדובר בשיקולים כלכליים בלבד, יש אופציות נהדרות שעולות מעט כסף ותמיד, בכל טווח מחירים יש כמה אפשרויות. גם אם הנער מעוניין בהזמנה יקרה מדי מאשר אתם מוכנים לקנות, זו הזדמנות נהדרת לדבר איתו על אחריות כלכלית ולשבת איתו להחליט מה הכי חשוב לו באירוע, ועל מה הוא מוכן לוותר.

מחפשים הזמנה מיוחדת במחיר מעולה? צרו איתנו קשר ונשמח לעזור.