עיצוב הזמנה לחתונה אונליין באתר של קופי סנטר יש לכם אפשרות עיצוב הזמנה לחתונה באתר ועיצוב של הזמנות לאירועים מכל הסוגים או לכל סוג של אירוע שאתם עורכים בעצמכם, בלי עזרה של אף גרפיקאי. מזל טוב! יש לכם אירוע או מסיבה שאתם מעוניינים להפיק?

 עיצוב ההזמנה לחתונה שלכם הוא תהליך והניראות של ההזמנה לאירוע שלכם בין אם זו חתונה, אירוע בר מצווה בת מצווה או כל סוג של אירוע אחר, היא הרושם הראשוני של המוזמנים שלכם, לכן אסור להתפשר על האיכות של הדפסת ההזמנות.

עיצוב הזמנה לחתונה ואירועים בקופי סנטר

 אנחנו בקופי סנטר שמים דגש על איכות הדפסה ברמה

אנחנו מקפידים על עמידה בזמני אספקת ההזמנות שלכם ומתאמים אתכם מראש את יום האספקה.

איתנו תוכלו להיות בטוחים שנעמוד בזמני האספקה שתואמו מולכם מראש.

בנוסף אנו שומרים על מחירים אטרקטיביים וממוצעים בענף כך שתוכלו לקבל שירות מקצועי, איכותי ואמין במחירים חסרי תחרות.

ההזמנות מודפסות על גבי נייר כרומו 300 גר'ובגדלים משתנים לפי הצורך

מומלץ להתאים את גודל ההדפסה לגודל המעטפה.

ניתן לשדרג את ההדפסה וניתן לבחור ממגוון ענק של ניירות מיוחדים.

מחירון לדוגמא: עיצוב והדפסת הזמנה לחתונה

נייר דו צדדי כרומו  300גר' גודל 12*18 100 

100 יחידות 210.00 ₪

300 יחידות 445.00 ₪

400 יחידות 530.00 ₪ 

500 יחידות 595.00 ₪

עיצוב הזמנה לחתונה אונליין

עם יד על הלב, חתונה מביאה אותנו ליצירת קשר עם אנשי מקצוע מתחומים שלא תמיד הכרנו קודם לכן. כך, למשל, אנחנו מוצאים את עצמנו בבית דפוס, בשלב בו אנחנו מחפשים עיצוב הזמנה לחתונה.מיותר לציין שגם אם אנחנו גרפיקאים מדופלמים וגם אם זו הפעם הראשונה שלנו בחיים בבית דפוס, יש דברים שאין להם תחליף: אינטואיציה היא לחלוטין אחד מהם. אתם יכולים להרגיש אם הגעתם לעסק רציני ומכובד (וגם, חלילה, אם לא).

הצוות יהיה קשוב ובקיא בתחום, תהיה לו תשובה לכל השאלות, המחיר יהיה הוגן, כזה שנותן תמורה לכל שקל ושקל, זמני ההזמנה יהיו הגיוניים, ואולי החשוב מכל – התוצר שמתקבל בסופו של דבר יהיה הכי יפה בעולם. לא בכל יום אתם מעצבים את ההזמנה לחתונה שלכם. לזה בדיוק מתכוונים כשאומרים "פעם בחיים".

הזמנות לחתונה בעיצוב אישי 

מסיבה זו, העיצוב צריך להיות הכי מקורי שיש. שיהיה יפה, שייראה טוב ויוקרתי לעין (גם בעבור מי שממש לא מבין בתחום, וגם בעבור מעצבים גרפיים במקצועם). כמובן שיישא בתוכו את המסר הנכון, כלומר שמות בני הזוג, מועד החתונה ושאר האינפורמציה.

מן הסתם, העיצוב של ההזמנה הוא הרבה מעבר לעוד עיצוב. מהר מאד הוא יצטרך לאלבום חתונה העתידי שלכם, אולי ייתלה על המקרר, ויהיה בעבורכם מה שנקרא "מזכרת קטנה מאירוע גדול".

לא תשקיע ויתרה מזאת – בעבור האורחים שלכם, ההזמנה היא צעד ראשון בחוויית החתונה. ההמשך, כמובן, יהיה באירוע עצמו, שכמובן צפוי להיות הכי יפה וכיפי שיש. לא תרצו להתחיל את המסע ברגל ימין, עם הזמנה לתפארת?

קופי סנטר – הבית שלכם לעיצוב הזמנה לחתונה מן הסתם, זוגות שעומדים שבועות ספורים לפני החתונה הם לא אנשים עם זמן מיותר. הם צריכים צוות איכותי, מוכשר ויעיל, אשר ייצר להם את ההזמנה המושלמת, בזמן הגיוני וישיג תוצאות שהן בול מה שהזוג רוצה. כאלה הם אנשי הצוות של קופי סנטר שיעמדו לצידכם ויסייעו, עד שההזמנה האולטימטיבית תצא.  עיצוב הזמנה לחתונה