מבקשים לעצב את חדר הילדים עם מדבקות ענק מרהיבות? רוצים למתג ולשווק את העסק באמצעות מדבקות על מגנטים עם פרטי העסק? אנו מספקים שירותי הדפסת מדבקות ללקוחות עסקיים ופרטיים מכל סוג, בכל כמות ולכל מטרה. במחירים משתלמים ועם שירות יעיל ומהיר, הכולל גם אפשרות להזמנה ועיצוב מדבקות און ליין.

תהליך הדפסת מדבקות אונליין:

אנו מציעים ללקוחותינו שירות מתקדם של הזמנת מדבקות און ליין עם הליך יעיל, מהיר ואיכותי.

בתור התחלה ניתן לבחור בין העלאת קובץ מוכן של הדפס למדבקות או לחילופין לעצב מדבקה ישירות דרך האתר שלנו.

במידה ובחרתם לעצב את המדבקות שלכם און ליין באתר שלנו מוצע לכם הליך פשוט וקל ליישום. ההליך מתחיל בבחירת תבנית למדבקה מתוך המאגר שלנו, ולאחר מכן יש לעצבה כרצונכם, לרבות אפשרות להוספת טקסט.

בהמשך יש לאשר את העיצוב ולבחור בכמות המדבקות המבוקשת, וכן יש להחליט אם תרצו להוסיף למדבקות פינות מעוגלות, למינציה או לעשות שימוש בניירות מיוחדים.

מה אתם צריכים לזכור לפני הדפסת מדבקות?

הדפסת מדבקות הפכה להיות לאחד מאמצעי המיתוג המובילים בישראל ובעולם כולו. בעלי עסקים שונים בוחרים בטכניקה הזאת כאשר לכל אחד יש את סיבותיו שלו. על היתרונות של מדבקות תוכלו לקרוא במקומות שונים, כעת נסביר לכם מה אתם צריכים לזכור. יש לא מעט דברים שחשוב שיתרחשו על מנת שתוכלו להנות מההדפסה עצמה. הרי לא תרצו להדפיס מדבקות בכמות גדולה, ובסוף לגלות כי הם לא יספקו את הסחורה. עד שאתם עושים צעד שכזה לטובת מיתוג העסק, מוטב כי הוא יהיה צעד אפקטיבי. צעד שיאפשר לכם להפוך את החלום למציאות, העסק שלכם יגדל בקצב מסחרר כמו שאתם רציתם.

תכנון מוקדם לפני התחלת התהליך

 אל תביאו את עצמכם למצב שבו אתם מבצעים את ההחלטות בעת ובעונה אחת. יהיה עליכם להכין את עצמכם בצורה אפקטיבית לקראת תהליך הדפסת מדבקות. יהיה עליכם להבין איזה גרפיקה תרצו להדפיס על המדבקה, וכמה מדבקות אתם תצטרכו. מוטב כי תעשו את שיעורי הבית מראש על מנת שלא תצטערו על כך בהמשך הדרך. ככל שתהיו יותר מוכנים לקראת התהליך, כך תוכלו לצלוח אותו במהירות. הרי לא תרצו למצוא אתכם במצב שבו הפרוצדורה כולה תיקח זמן רב.

הדפסה על מדבקות את הגרפיקה הנכונה

על מנת שתוכלו לקצור את הפירות יהיה עליכם לגבש גרפיקה נכונה. יש כאלה שנוטים להקל ראש בכל הנושא של הגרפיקה, אך היא זאת שתעשה את ההבדל. הדפסת מדבקות מחייבת אתכם להבחין היטב איזה גרפיקה תתאים למדבקה עצמה. לעיתים יהיה עליכם לבצע שינויים קלים על מנת להתאים את הגרפיקה עצמה לגודל של המדבקה. הכי חשוב שהגרפיקה תהיה מספיק ברורה, וכל מי שיבחין בגרפיקה יבין בדיוק את המשמעות שלה.

הדפסה על מדבקות ביצירתיות

לא רק אתם תרצו לנצל את האפשרות של הדפסת מדבקות לשם מיתוג העסק. יהיה עליכם לזכור כי גם המתחרים שלכם עשויים לבחור בדרך הזאת על מנת למתג את עצמם. על מנת שתוכלו להשיג את היתרון המיוחל יהיה עליכם לנסות להיות יצירתיים. כלומר לנסות להביא גרפיקה מיוחדת או מדבקה קצת שונה מהנורמה. ברגע שתצאו מהחשיבה המקובעת תוכלו למצוא אתכם במצב שבו תוכלו לקצור את הפירות. המדבקה תעשה עבודה מעולה, לעיתים הרבה מעבר למה שנדמה לכם בתחילת הדרך.

  איכות המדבקות

עד שאתם משקיעים על הדפסת מדבקות, אין מקום להנחות בכל מה שקשור לאיכות. תשתדלו למצוא מדבקות איכותיות, כאלה שיחזיקו מעמד לאורך זמן. ככל שהמדבקה תהיה יותר איכותית, כך היא תספק את הסחורה הרצויה. מדבקות לא איכותיות יהיו כאלה שיתקלפו במהירות או יאבדו מהנראות המרשימה שלהם. אתם מבחינתכם צריכים לבחור בחברה מנוסה אשר מתמקצעת בהכנת מדבקות בהתאמה אישית לכל עסק. ברגע שתמצאו מדבקה איכותית תוכלו להדפיס אותה בכמויות גדולות מאוד בהתאם לכמות הרצויה.