דפוס דיגיטלי

דפוס משמש אותנו כמעט לכל דבר. אולי לא שמתם לב, אבל כמעט בכל יום אתם עושים שימוש בדפוס באופן כלשהו. בין אם אתם מדפיסים משהו בעצמכם או בין אם אתם נעזרים בתוצר של פעולות דפוס שונות.

 

שלטי חוצות, כרטיסי ביקור ,הזמנות, חוברות יצירה לילדים, עבודות אקדמיות ועוד. כל אלו ועוד רבים וטובים הינם תוצרים ישירים של עבודות דפוס. כמובן שכל המידע הזה מבהיר עד כמה דפוס תופס מקום מרכזי בתחומי חיים רבים.

 

על אף המודעות לחשיבות זו, רבים לא מבינים עד כמה איכות ההדפסה הינה משמעותית ועד כמה יעילות ההדפסה, מידת הזמינות שלה ועוד- יכולים להיות בעלי השפעה מהותית על לקוחות, לקוחות פוטנציאליים, מעריכים ועוד.

 

כמובן שכמו בכל תחום אחר בחיינו, אנו נוכחים היום לראות כיצד הטכנולוגיה הופכת פעולות שונות לפשוטות ואיכותיות יותר. כמובן שעולם הדפוס לא נותר מאחור, ולכן, הטכנולוגיה בהחלט מורגשת בעבודות דפוס כיום. בעיקר בכל מה שקשור לפעולות של דפוס דיגיטלי.

 

דפוס דיגיטלי - מה זה אומר לנו

דפוס דיגיטלי הינו שיטת הדפוס החדשנית יותר, זו המביאה עד אלינו את הקדמה בתחומים טכנולוגיים שונים כמו ניו פיי. כחלק משימוש בטכניקה של דפוס בדרך דיגיטלית, הדפסות הופכות להיות פשוטות יותר. שלטי חוצות, מגנטים, בגדים ועוד- כולם יכולים לקבל עבודת הדפסה באופן פשוט יותר וגם מדויק יותר. למעשה, דפוס דיגיטלי מקצר תהליכים שהיו נצרכים לצורך ביצוע עבודות דפוס ללא טכניקה זו.  דפוס דיגיטלי הוא סוג הדפסה חדשני שהתפתח בשנים האחרונות.

 

זוהי שיטת הדפסה ישירה, כלומר מכונת דפוס דיגיטלית מסוגלת להפיק את ההדפסה ישירות מפקודה של המחשב הקורא את הקובץ הגרפי אל הנייר, ללא צורך בשלבי ביניים כמו הקרנת לוחות, סט אפ מכונה וכו'. בהדפסה הדיגיטלית לרוב אין הבדל בין הדפסה בצבע אחד או בהדפסה צבעונית, כל העבודות המודפסות הן מודפסות בצבע מלא.

 

בשיטת הדפסה זו משלמים לפי פעימה - כלומר לפי כל דף שמודפס. בין אם תדפיסו עשרות או מאות עותקים - העלות לכל דף תהיה כמעט זהה (וזאת לעומת דפוס אופסט שבה אחרי יצירת הלוחות והסט אפ הרצה של עותקים נוספים כרוכה בעלות נמוכה מאוד). ההדפסה  הדיגיטלית משתלמת ביותר בהדפסה של כמויות קטנות, החל מהדפסת עותקים בודדים ועד למספר מאות עותקים. בהדפסה של כמויות גדולות יותר כדאי לפנות לדפוס אופסט, כי אז מחיר ההדפסה באופסט הופך להיות משתלם יותר.

 

בהדפסה הדיגיטלית יש יתרון בולט מאוד - מאחר ואין צורך בכל שלבי הקדם דפוס, ניתן לייצר את עבודת הדפוס באופן מיידי, לרוב הלקוח יוכל להגיע עם הקובץ הגרפי שלו ולקבל את עבודת הדפוס המוכנה בפרק זמן קצר מאוד - בין מס' דקות למס' שעות, תלוי בכמות ההדפסה ובדרישות החיתוך, ולכן הדפוס הדיגיטלי מושלם להדפסה של עבודות בהולות ומתאימה לקצב החיים המהיר של עולם העסקים בו לעיתים קרובות נדרשת עבודה זריזה ודחופה.

 

בקופי סנטר יודעים איך לעשות את זה נכון

חשוב להבין, דפוס דיגיטלי אמנם מסייע לנו לקצר תהליכים ולחסוך בעלויות במקרים מסוימים, ובכל זאת הוא גם עשוי לסכן את איכות ההדפסה. מדובר בשירות שעוקף פעולות שונות שנעשות לצורך הדפסה ללא הטכניקה המדוברת ועשויות להוליד תוצר איכותי יותר ונאמן למקור. לכן, חשוב מאד לדעת כיצד עושים שימוש נכון בדפוס זה.

 

ראשית, חשוב מאד שיהיה צוות עובדים עדכני ובקיא כמו צוות העובדים בקופי סנטר. כך, ניתן להיות בטוחים שהתהליך של הדפסת כל דבר אם זו הדפסת קנבס או כל הדפסת הזמנה לחתונה תעשה באופן מקצועי ועם תשומת לב לצורכי הלקוח.

 

שנית, חשוב מאד להחזיק אמצעים איכותיים כמו למשל, מדפסות מתקדמות ועדכניות ביותר. שימוש באמצעים מתקדמים מבטיח שהתוצר של פעולות של דפוס דיגיטלי יהיה גבוה ומרשים יותר.

 

שלישית, חשוב לדעת כיצד לתפעל כל אמצעי, מה יוכל להשביח את התוצר ואיך כדאי לעשות שימוש נכון. כמובן שכדאי להיות עם יד על הדופק לגבי פיתוחים שונים בתחום. מדי שנה עשויים לצאת אמצעים לצורך הדפסות דיגיטליות שהינם מתקדמים יותר מאלו שקדמו להם. בתי עסק שעוסקים בתחום ורוצים לשרת את הלקוח באופן הטוב ביותר, כמו למשל קופי סנטר, מקפידים להיות בין בתי הדפוס שירכשו את החידושים עם צאתם לשוק. כך מצליחים להחזיק מאגר לקוחות חוזרים מרוצים וממליצים.

שדרוגים עבור עבודות הדפסה באמצעות דפוס דיגיטלי

אז נכון שאפשר לקבל במהירות תמונות נאמנות למקור או כאלה שמתאימות בדיוק לצרכים שלכם, אבל אפילו לא נגענו באפשרויות נוספות שישנן כאשר עוסקים בדפוס דיגיטלי. אפשרויות שעשויות גם הן  לחסוך לכם זמן רב ולקדם אתכם לתוצר גבוה יותר. למשל, ישנן עבודות של דפוס מסוג דיגיטלי שיכולות לערב הידוק של דפים מסוימים, כריכה של מספר דפים אוטומטית ועוד. זאת אומרת, לא מדובר רק בדפוס יותר נוח, אלא גם במערכת שלמה שבאה להקל עליכם ולקדם את היכולת שלכם לפנות עוד זמן לעצמכם כאשר יש מכונה שעושה עבורכם את העבודה בלי בעיה. חשוב כמובן לציין שכאשר בוחרים להדפיס על ידי שירותים של דפוס דיגיטלי, ניתן לבצע גימיקים כגון הבלטת צבעים וכדומה מבלי שיוכלו לחוש בהבדל ובכך שעבודת ההדפסה נעשתה באופן דיגיטלי.

 

דפוס דיגיטלי - יש גם חסרונות

בקופי סנטר, צוות המקום רוכש כבוד רב לכל לקוח שמגיע וזאת כמובן בהתאם לרצוננו לתת תמורה מלאה לכל סכום ולו הקטן ביותר שמשולם לחברה עבור עבודות דפוס. לכן, בקופי סנטר אתם יכולים למצוא צוות עובדים שיסביר לכם גם מה יכול להוות חסרון בבחירה של דפוס דיגיטלי דווקא.

 

למשל, ישנם רבים שטוענים שלא משנה עד כמה נעשה שימוש בדפוס הדיגיטלי המתקדם והאיכותי ביותר, עדיין דפוס בשיטות המיושנות יוביל לתוצאה הרבה יותר נאמנה למקור, מדויקת ונעימה. תפקידנו בקופי סנטר הוא לאפשר לכם לעשות שימוש בשיטות של דפוס מסוג עבור כל עבודת הדפסה כאשר רמת הביצועים והגימורים שתקבלו אצלנו, בהחלט תקשה על המעיינים לעומק להחליט באיזה סוג דפוס נעשתה העבודה. לכן, קופי סנטר מומלץ כל כך עבור עבודות הדפסה רבות. הוא בהחלט מקנה תחושה של השקעה ידנית בכל עבודה ועבודה.


דפוס דיגיטלי - כמה זה עולה וכמה זה עולה בקופי סנטר

לא ניתן לתת תמחור אחד כללי עבור מגוון עבודות של דפוס דיגיטלי שקיימות כיום. ישנן כמובן אפשרויות רבות בהן העבודות עולות יותר או פחות. בכל אופן, הרבה פעמים בתי דפוס קופצים על החידוש של דפוס זה ומייקרים את המחיר עבור שירות זה. אולם, בקופי סנטר ממשיכים לעשות שימוש בשיטה של דפוס זה בעיקר כדי לפתוח ללקוחות את האפשרויות כולן עבור כל עבודת הדפסה וכן כדי להתייעל. הרווח הכספי שמגיע מלקוחות כל כך רבים שחוזרים מרוצים, מאפשר להחליט על מחירים סבירים בהחלט עבור אנשים שמעוניינים בשירותי דפוס דיגיטלי איכותיים ומרשימים.

 

כדאי לפנות עם כל עבודת הדפסה באשר היא, קודם כל לקופי סנטר - מקום שכולו עוסק בדפוס במגוון רחב של שיטות- מיושנות, חדשות, יעילות ועוד - בקופי סנטר יש את כל מה שתרצו.

 

כמו כן, לפניכם כמה יתרונות שקיימים בשירות של קופי סנטר ובהחלט לא משאירים ספק לגבי המקום שאליו תפנו לצורך עבודות הדפסה:


*
 בקופי סנטר צוות מומחה לצורך עבודות דפוס דיגיטלי. האמצעים בקופי סנטר מתאפיינים באיכות הגבוהה מה שהופך את ההדפסות שלכם ליצירה שלנו.
* 
בקופי סנטר אתם לא צריכים אפילו להתקשר. פשוט היכנסו לאתר, השאירו הנחיות ולוח  זמנים שמתאים לכם- והעבודה מוכנה. בשלב הבא, אנחנו מקווים שכל מה שתצטרכו לעשות כדי להזמין עבודת דפוס דיגיטלי איכותית הוא לשדר לנו מחשבה (:
* בקופי סנטר מחירים נוחים, כנות ושירות יעיל של צוות מסור.
בקופי סנטר מרגישים את הניסיון בכל עבודה.