הדפסת קנבס

 

הדפסת קנבס כשמה כן היא הדפסה על גבי בד קנבסים. הדפסה זו נעשית בשיטת הדפסה ייחודית של זריקת צבע, והיא נעשית באמצעות מדפסות ייחודיות (פלוטרים) אשר מיועדות באופן מיוחד להדפסה על קנבס. הדפסת קנבס בבית דפוס כוללת לא רק את ההדפסה עצמה, אלא גם ציפו של הקנבס בלכה, על מנת להגן על התמונה המודפסת מרטיבות ולחות, וכן מתיחה של הבד על מסגרת עץ, מה שמאפשר צפייה בתמונה ותלייה שלה על הקיר.

 

  • קנבס 100*70 ב 290 ₪ במקום 370 ₪

 

  • קנבס עד גודל A3 (30*42 ס"מ) במבצע 90 ₪ במקום 110 ₪

 

הדפסה על קנבס משמשת לרוב להדפסה של תמונות באיכות גבוהה, שמטרתן נוי או פרסום.לרוב הדפסת קנבס משמשת ליצירת תמונות ביתיות או משרדיות אשר נתלות, לאחר הדפסת קנבס והמתיחה, על הקיר לראווה. באמצעות הדפסה זו ניתן להדפיס פוסטרים, תמונות וכדומה.

 

הדפסה במגוון גדלים

בדרך כלל הדפסת קנבס נעשית בגדלים גדולים, אשר מתאימים לתלייה, אולם ניתן להדפיס גם תמונות בגדלים קטנים יותר. היתרון הגדול של הדפסת קנבס הוא האיכות שלה והעמידות שלה. תמונה שהודפסה על קנבס תחזיק מעמד לאורך שנים רבות, ותהיה עמידה בפני פגעי מזג אוויר, רטיבויות וכדומה. בנוסף, הדפסת קנבס של תמונה מעניקה תחושה של ציור שצויר על הבד, מפני שתמונות שמן מצוירות לרוב על בד קנבס וההדפסה יכולה להעניק לתמונה עומק ומרקם אשר דומים ליצירת שמן מקורית.

 

קופי סנטר הינו בית דפוס דיגיטלי וסטודיו לעיצוב דיגיטלי, אשר מתמחה בהדפסות ייחודיות מכל הסוגים. אנו עורכים הדפסת קנבס באמצעות הטכניקות החדישות והאיכותיות ביותר ומשתמשים לשם כך בפלוטרים חדשים ובציוד מקצועי, בבדי הקנבס החזקים והאיכותיים ביותר, ובדיו מתאים ומקצועי במיוחד.

 

מהי הדפסת קנבס

אנו בקופי סנטר מבטיחים לכם תמונת קנבס איכותית, אשר תחזיק מעמד לאורך זמן רב. אנו מציעים הדפסה על קנבס, שימור בלכה ומתיחה על גבי מסגרת במחירים אטרקטיביים במיוחד.כאשר אתם מעוניינים להזמין הדפסה על קנבס בקופי סנטר, תוכלו לבחור את התמונה ולערוך אותה בעצמכם, או לקבל מאיתנו גם עריכה מקצועית של התמונה, על מנת שגם לאחר ההדפסה על הקנבס, התמונה תצא איכותית ויפה, ותתאים לתלייה במקום המתאים לכם. כמו כן, ההדפסה מדגישה מאד את הפרטים השונים בתמונה, ולכן, כדי שהתמונה תהיה איכותית ויפה, חשוב להקפיד לערוך בצורה טובה את התמונה המקורית. אנו נבצע עבורכם גם זאת, לתוצאות הטובות ביותר.

 

הדפסת תמונות על קנבס

פעם... זה היה בגדר חלום. היום אם התמונה שלך "קטנה עליך"... אין סיבה שלא תהיה גדולה. חזרת מטיול אחרי הצבא? רוצה לתת במתנה תמונה של הנכדים לסבא וסבתא? בא לך לקשט את הסלון בתמונת נוף יפה?כל מה שעליכם לעשות הוא להעלות את התמונה שלכם, אלינו לאתר, לבחור את גודל התמונה הדרוש ואת סוג ההדפסה... ומכאן, זו כבר המומחיות שלנו. תרצו אותה עם גב קשיח (קאפה)? מתוחה על בד קנבס איכותי, ממש כמו תמונה במוזיאון? השמים הם הגבול, ואם נדייק, אורך הקיר בסלון.

 

 

 

© 2018 כל הזכויות שמורות לקופי סנטר