הדפסת כרטיסי ביקור בצבע מלא

הזמנה לאירוע היא כמו כרטיס ביקור, היא צריכה להיות בלתי נשכחת. ממש כמו האירוע המושלם שלך.

 

זה הזמן לשדרג אותו עם הזמנה מבית קופי סנטר, שמודפסת בצבע במכונה דיגיטלית מהמתקדמות ביותר בישראל XEROX DOCUCOLOR 5000, על נייר כרומו מט איכותי ביותר, בעובי 300 גר'.המחירים כוללים מע"מ ואינם כוללים עיצוב גרפי.

 

כאשר אתם בוחרים בית דפוס דיגיטלי איכותי איתו אתם רוצים לעבוד, חשוב לדעת כי לבית דפוס דיגיטלי איכותי ישנו ציוד טכנולוגי חדיש בתחום ההדפסות. שכן, כיום רמת העיצוב גבוהה מאוד מאשר היה בעבר. אם בעבר HD  לא היה קיים, הרי שכיום איכות ההדפסה הדיגיטלית האפשרית היא ממש יוצרת אפשרות של הדפסה חיה, באיכות כמעט טבעית של התמונה.

 

הדפסת פלאיירים

כאשר אתם עוסקים בפרסום ואתם מעוניינים לשדר חדשנות, יוקרה ורצינות חשוב להקפיד שהמוצר או השירות שלכם יפורסם ברמה הגבוהה ביותר, באמצעות פלאיירים המודפסים דיגיטלית, באיכות גבוהה בדיוק כמו בעיצוב הגרפי. הדפסה בשיטות מיושנות שאינן דיגיטליות אמנם חוסכות כסף אך התוצאה טובה הרבה פחות, הצבעים פחות חדים ומדויקים וזמן האספקה מתארך מאוד.

 

הדפסות שונות

אצלנו בקופי סנטר, לקוחותינו נהנים מרמת הדפסה הגבוהה ביותר בשוק.באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, תוכלו לקבל הדפסות על פליירים, הדפסות על כרטיסי ביקור, פוסטרים ממותגים ועוד בשיטת ההדפסה הדיגיטלית. כמו כן לקוחותינו נהנים מזמני אספקה קצרים במיוחד.

 

© 2018 כל הזכויות שמורות לקופי סנטר