קנבס, הוא בד ארוג העשוי סיבי פשתן או כותנה. עד למאה ה-14, נחשבו בדי הקנבס לבדי תעשייה ושימשו בעיקר את תעשיית הים והספנות, בדי מפרס, סירות קאנו, יצירת אוהלים והצללות למיניהן. רק לקראת המאה ה-14, כשהחלה אומנות הציור להתפתח ולהשתכלל, ויותר ציירים החלו לפעול באמצעות צבעי שמן, החל להיות נפוץ השימוש בבדי קנבס כמשטח ציור.תמונות הנוצרות על בד קנבס תמונות איכותיות, המעבירות את כל רבדי הצבע העושר והמורכבות המופיעות הציור או בתמונה.אחד מהתנאים ההכרחיים ביצירה על בד קנבס הוא מתיחת הבד. בד הקנבס הוא אריג פשוט על כן נוטה להתקפל ולהתקמט בקלות. על מנת ליישר אותו יש צורך למתוח אותו על גבי מסגרת עץ או מתכת כלשהי ולוודא שאין בו קפלים וקמטים. לעיתים, יש צורך לבצע מריחת חומר איטום על גבי הבד, בכדי שהצבע לא ייספג בבד ויגרום לריקבון.

הדפסה משוכללת על קנבסים

בשנים האחרונות, החלו להשתמש בבדי קנבס גם על הדפסות. הדפסה על קנבסים, אינה פשוטה, משום שהיא מצריכה מכונות הדפסה משוכללות ואיכותיות. בין היתר צריכה המכונה לדאוג למתיחת הבד על מנת שההדפסה תתקבל איכותית, חלקה וללא קמטים וקפלים. כמו כן, צריכה המכונה להעביר את הצבעים אל הקנבסים בצורה מדויקת המשמרת את איכויות הצבע שבצילום המקורי.

לכן, כאשר רוצים לבצע הדפסת קנבס,יש לבחור בבית דפוס מקצועי ומשוכלל, המצויד במכשור מתקדם המאפשר הדפס קנבסים איכותי ומקצועי. קופי סנטר, בית דפוס בתל אביב, הוא בית דפוס כזה, המבצע בין היתר גם הדפסה איכותית על בדי קנבס. בבית הדפוס הדיגיטלי קופי סנטר, ישנן מכונות הדפסה משוכללות מסוגן, המאפשרות הדפסה איכותית ומעולה על בדי קנבס באופן שמשמר את כל היתרונות של תמונת קנבס איכותית,בצבעים עשירים ומדויקים. הדפסת קנבס, מבצעים אצל המקצוענים ביותר- קופי סנטר. תמיד זמינים לשירותכם!

© 2018 כל הזכויות שמורות לקופי סנטר