עיצוב הזמנות לחתונה רק בקופי סנטר - אחד הרגעים המרגשים ביותר לפני חתונה הוא עיצוב ההזמנות לחתונה. ההזמנה מייצגת את אופי הזוג ואת הערב המרגש אליו מוזמנים האורחים שלכם. אצלנו בקופי סנטר מעצבים ומדפיסים הזמנות לחתונה ברמת איכות הדפסה הגבוהה ביותר. בגלריה שלנו תוכלו להתרשם ממגוון עיצובים של הזמנות מעוצבות ויפות לחתונה.

עיצובים מיוחדים להזמנות חתונה

כל זוג העומד בפני ההכנות ליום הגדול – הוא יום החתונה נדרש להזמין את האורחים אל הערב המרגש. תהליך עיצוב והדפסת הזמנות לחתונה הוא תהליך מרגש המבטא את אופיו של הזוג ואת אופי החתונה אליה מוזמנים האורחים שלהם. אנחנו בקופי סנטר מעצבים עבורכם הזמנות לחתונה על פי בקשתכם במגוון עיצובים וסגנונות שונים. במהלך פגישות ייעוץ עם הגרפיקאים שלנו תוכלו להסביר להם בפירוט את העיצוב המושלם של ההזמנה לחתונה שלכם ולהיות חלק בלתי נפרד מתהליך העיצוב.

הזמנות לחתונה במבחר גדלים

בדרך כלל כאשר מדובר בעיצוב הזמנות לחתונה קיימים גדלים סטנדרטים של הזמנות. כמובן שאיתנו בבית הדפוס הדיגיטלי בקופי סנטר תוכלו גם לצאת מקווי החשיבה המקובלים ולעצב יחד איתנו הזמנות לחתונה בגודל הרצוי לכם גם אם אינו הגודל הסטנדרטי. אצלנו בקופי סנטר מאפשרים חופש פעולה עיצובי לכל זוג המעוניין בעיצוב הזמנות לחתונה. היכנסו כבר עכשיו לגלריה שלנו והתרשמו ממגוון רחב של הזמנות לחתונה מעוצבות!

 

הדפסה איכותית

איכות ההדפסה לאחר שהסתיים תהליך העיצוב מול הגרפיקאים הוא חשוב מאוד. בתהליך הדפסת ההזמנות כתהליך ראשוני אנחנו יוצרים דוגמאות להזמנות לחתונה. בתהליך העיצוב מול הגרפיקאים שלנו הזוג בוחר את סוג הנייר עליו יודפסו הזמנות לחתונה ובסיום תהליך העיצוב ההזמנות מודפסות על סוג הנייר שסוכם. אצלנו בקופי סנטר מתחייבים לאיכות הדפסה מעולה של הזמנות לחתונה שיותירו רושם אצל כל המוזמנים שלכם. גרפיקאים מנוסים אנחנו בקופי סנטר מעסיקים אך ורק גרפיקאים מנוסים ומקצועיים בתהליך עיצוב הזמנות לחתונה ולאירועים. המעצבים הגרפיים שלנו מעניקים שירות מקצועי וקשוב לאורך כל תהליך העיצוב ומקפידים לערב את הזוג בהחלטות החשובות ביותר.חשוב לנו שהזוגות הטריים יהיו מרוצים ויקבלו בדיוק את ההזמנות לחתונה עליהם חלמו. 

אנחנו בקופי סנטר מקפידים על רמת מקצועיות ואיכות שירות ללא פשרות, לפרטים נוספים והצעת מחיר אטרקטיבית של הזמנות לחתונה התקשרו עוד היום לבית הדפוס הדיגיטלי - קופי סנטר.

© 2018 כל הזכויות שמורות לקופי סנטר