מזל טוב, ילדה! הזמנה לבת מצווה ואז לחתונה!

טוב, לא בדיוק. קודם כל נמצא הזמנה לבת מצווה, ואז נחכה עוד כמה שנים לפני שחושבים על חתונהבת מצווה הוא אירוע מרגש, ומהווה נקודת מפנה בחייה של הנערה. כמו שתיכננתם והתכוננתם במשך שנים לרגע הזה, כך אתם מתכוננים ומתכננים את האירוע עצמו. חלק חשוב, שבלעדיו אולי לא יהיה אירוע, הוא נושא ההזמנה. הרי אם לא נשלח הזמנות, לא יגיעו אורחים והאורחים הם שעושים את האירוע.כמו כן, ככל שההזמנה יפה יותר ומעוצבת יותר, כך יש סיכוי גדול יותר שהאורחים ה"רחוקים" יותר יעשו מאמץ להגיע. כמובן, חברים קרובים ומשפחה יגיעו גם אם הם לא יקבלו הזמנה. אבל הזמנה מיוחדת משדרת את המסר שהשקעתם כדי להזמין את האורחים, ומשאירה את האורחים עם הרצון להשקיע בכם בחזרה. אנחנו בקופי סנטר דואגים שההזמנה שלכם תהיה מיוחדת, איכותית, ומעוצבת בדיוק כמו שאתם רוצים.

מה כדאי לכתוב בהזמנה לבת מצווה

הגמישות בבת מצווה רבה והפוטנציאל הייחודיות שלו גבוה. לכן, כדאי לנצל עד כמה שאפשר, כי באירוע הגדול הבא – חתונה, בעז"ה – תצטרכו להתחשב גם בצד השני וגם בהוצאות גדולות הרבה יותר. לכן, כדאי לנסות להתרכז ולהפוך את אירוע הבת מצווה לאירוע מיוחד במינו, שביתכם לא תשכח לעוד הרבה שנים. הזמנה לבת מצווה מהווה מזכרת נחמדה ומרגשת, למשפחה ולמוזמנים, על האירוע המיוחד שאתם מתכננים. בקופי סנטר - בית דפוס דיגיטלי אנחנו נעזור לכם לדאוג להזמנה כמו שחלמתם, ובמחיר שתוכלו לעמוד בו.

כשבוחרים טקסט להזמנה לבת מצווה, אפשר לכתוב כמה שורות של עובדות – איפה, מה, מתי – ואפשר גם לכתוב שיר קצר, או משפטים מתחרזים, שיהפכו את ההזמנה למיוחדת יותר ובלתי נשכחת. באתר שלנו תוכלו להחליט בעצמכם מה אתם מעוניינים לכתוב ואפילו להכניס את הטקסט לדוגמאות להזמנות לבת מצווה בעצמכם כדי לראות איך ההזמנה הסופית תיראה. תוכלו לשחק עם ניסוחים שונים, ועם עיצובים שונים, עד שתהיו מרוצים לגמרי מהתוצאה ותרגישו בנוח ללחוץ על "הזמן".

רק אצל קופי סנטר בוחרים הזמנה לבת מצווה! צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

© 2018 כל הזכויות שמורות לקופי סנטר