קנבס הוא בד ארוג איכותי. איכות הבד נמדדת על פי משקלו וככל שהבד כבד יותר כך הוא איכותי יותר.עד המאה ה-14 שימש בד הקנבס את תעשיית הספנות בעיקר לייצור מפרשים, סירות קאנו וכדומה. החל מהמאה ה - 14, גילו ציירים איטלקים ואמריקאים את יתרונותיו של בד הקנבס והחלו לצייר עליו, בעיקר בצבעי שמן. כדי שהיצירה תהיה איכותית והציור המופיע על הבד יהיה איכותי מדויק ועשיר בצבעים, יש למתוח את הבד היטב, באופן שהבד יהיה ישר לחלוטין ללא שום קמט או קפל. פעולה זו חשובה ומשמעותית לגבי התוצאה המתקבלת.בעשור האחרון, גילו אומנים שונים, את יתרונותיו של בד הקנבס גם עבור תמונות מצולמות. עד כה, תמונות מצולמות יכלו להופיע רק על פוסטרים מנייר באיכויות שונות.

תהליך ההדפסה על בד הקנבס

כעת ניתן להעביר צילומים גם אל בדי קנבסים איכותיים ובכך לשמר באופן מיטבי את איכות הצילום. העברת הצילום אל הבד נעשית באמצעות מכונות הדפסה ייחודיות.על מנת שהצילום יעבור אל הבד באופן איכותי, ישמר את איכות הצבע שבתמונה ואת חדותה, חייבים לעשות שימוש במכונות הדפסה איכותיות שכחלק מהתהליך גם מותחות היטב את הבד על מנת שהציור יעבור אליו בצורה חדה ומדויקת, ללא עיקום הנובע מקפלים וקמטים בבד.כמו כן, המכונה צריכה להשתמש בצבעים איכותיים ועמידים שלא דוהים עם הזמן, לא נספגים בבד ולא מתקלפים ממנו.אנחנו ב"קופי סנטר", משתמשים בציוד מקצועי, חזק ואיכותי, שמאפשר לכם לקבל הדפסת קנבס איכותית הכוונה לתמונות מודפסות על קנבס באופן איכותי ביותר. התמונות שאנחנו מדפיסים משמרות את היופי הטבעי ומוסיפות לתצלום עומק וחדות שמשדרגות את הצילום ונראות כתמונת אומנות מרהיבה ביופייה.

 

הדפסת תמונות על קנבס בגדלים שונים:

• ריבוע קטן בגודל 30*30 ס"מ

• ריבוע גדול בגודל 60*60 ס"מ

• קנבס הולנדי מלבני המחולק לשניים 30*30

• קנבס הולנדי גדול, 3 חלקים 30*60

• קולאז' ריבועי קטן 30*30 מחולק ל9 ריבועים קטנים

• קולאז' ריבועי גדול 60*60 מחולק ל-9 ריבועים.

בנוסף, ניתן להזמין הדפסת קנבס בעיצוב אישי ולבחור מבין 18 אפשרויות שנות ומגוונות שאנחנו מציעים לכם.

הדפסה על קנבס בתל אביב בקופי סנטר, היא הדפסה איכותית ובטוחה במגוון עיצובי וגדלים משתנים, המבטיחה לכם תמונות קנבס מרהיבה ביופייה. הדפסת קנבס, מבצעים אצל המקצוענים ביותר- קופי סנטר. תמיד זמינים לשירותכם!

 

© 2018 כל הזכויות שמורות לקופי סנטר