הדפסת הזמנה להדס ושי

 

החתונה היום שכל כך חיכיתם וייחלתם לו מגיע. בין שאר ההכנות החשבות, מגיע הרגע בו צריך להחליט על הזמנה לאירוע.

 

הרבה אנשים, אפילו בלי לדעת, מגבשים לעצמם תובנות על טיב האירוע שלכם עם קבלת ההזמנה.לכן, יש חשיבות רבה למסר שמועבר על ידי ההזמנה, לסגנון, לנוסח, לעיצוב ומעל לכל לאיכות. הזמנה שלא מודפסת באופן איכותי, מספרת על אירוע פחות איכותי.

 

כרטיס ביקור לערב החשוב שלכם

  • 1. בהירות: הדפסת הזמנה לחתונה חייבת להיות בהירה, ללא העמסה של פרטים מיותרים וללא בלגן בעיניים שמסתיר מהאורחים שלכם את העיקר ואת מה שבאמת רציתם לומר- בואו להשתתף איתנו בשמחתנו ביום מסוים ובמקום מסוים.
  • 2. יצירתיות: מהדפסת הזמנות היא אמנם תהליך שעשוי להיות קונקרטי ומשוחזר. למרות זאת, הנימה האישית שלכם, מידה מסוימת של יצירתיות שמשקפת אתכם, יכולה בהחלט להפוך את ההזמנה שלכם, וכך גם את התמונה שנוצרת על האירוע שלכם, למושכת יותר. קופי סנטר הינו בית דפוס דיגיטלי, אך כזה בו יש דגש גם על הפן היצירתי המודגש בעבודת הדפסת הזמנות לחתונה.
  • 3. איכות: הדפסת הזמנות עבור חתונה מחייבת איכות. הדפסה לא איכותית לוקחת את כל היצירתיות והבהירות שהוזכרו במרכיבים חשובים בכל הזמנה, והופכת אותם ללא רלוונטיים. ללא הדפסת הזמנות שנעשית באמצעים מתקדמים ועל ידי צוות מקצועי, ההזמנה הרבה פחות מוצלחת.

מרכז עבור הדפסת הזמנות לחתונה

קופי סנטר הוא מקום שמתחמה בביצוע עבודות דפוס רבות - משלטי חוצות, תוכניות בנייה, כרטיסי ביקור וכדומה ועד ביצוע עבודות של הדפסת הזמנות. הסיבה שכדאי לכם לבחור דווקא בקופי סנטר עבור האירוע שלכם הינה כזו - ראשית, קריטריונים 1-3 שהוזכרו לעיל', דומיננטיים בכל עבודת הדפסה של קופי סנטר ובטח בעבודות כגון הדפסת הזמנות לחתונה

 

מעבר לכך בקופי סנטר ישנו:

  • צוות שנותן את כולו ללקוח. בתקופה לחוצה כמו זו של ארגון החתונה, כדאי מאד שיהיה סביבכם צוות תומך כמו זה של קופי סנטר.
  • מערך שלם שדואג להביא כל עבודה של הזמנות לחתונה למקום הגבוה ביותר שניתן.
  • אמצעים מתקדמים שמאפשרים עבודות דפוס ברמה מתקדמת ומהמובילות בתחום. קופי סנטר - מקום של מזל טוב!

 

© 2018 כל הזכויות שמורות לקופי סנטר